Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazságos vagyok, vagy szemét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazságos vagyok, vagy szemét?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és majdnem az összes barátom fiú. Nemrég a fülembe jutott, hogy 2 közeli barátomnak is tetszek, az egyik nemrégiben szerelmes is volt belém, de mivel semmi jelet nem adott, továbbra is haverként viselkedtem vele. Nem tudhattam, így utólag lehet, hogy tettem neki bántó megjegyzéseket... Most, hogy tudom, mindkettejükről, hogy voltaképp versenyeznek miattam, sok gondolkodás és saját magam győzködése után továbbra sem szeretnék tőlük többet, mint barátság, mert tudom, hogy mindkettőjüknek van még valakijük rajtam kívül, és mert nem érzek irántuk semmit... Nem akarom "friendzone"olni őket, de nem tudnám egyikőjüket sem annyira szeretni, hogy járjak vele. Tudom, hogy ez milyen érzés, mikor én többet szeretnék, de a másik nem akarja, de mégis... Mit tegyek? Mit mondhatnék nekik? Nem akarok idióta k*va lenni a szemükben, nem akarok szórakozni az érzéseikkel, de ha nem tudom viszont szeretni egyikőjüket sem, akkor nem kéne járni... :(
2013. máj. 12. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik h nem tudsz rájuk másképp tekinteni csak mint egy haverra és h nem akarsz tőlük semmit se
2013. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol azzal hogy a füledbe jutott? Semmit sem tettek amiért bármit is tenned kellene. Ha egy srácnak kellesz és ő is tettszik csak teperjen érted. És amelyik bejön az nyert, úgy, hogy nem kell, hogy lelkiismeret furdalásod legyen
2013. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!