Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, ha bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, ha bejövök egy fiúnak? Miért kérdez ilyeneket?

Figyelt kérdés

3 hónapja másik városba tanultam, ahol elég sok fiút megismertem. Eddig nagy volt a pangás pasi fronton, de most úgy érzem lehet itt pótolni mindent.


Összejöttem az egyik csoporttársammal, de elég hamar szét is mentünk. Már túl vagyok rajta, rájöttem, hogy nekem is jobb így, mert nem olyan, amilyennek megismertem.

Most van még egy srác, nekem ő csak haver.

Bírom őt tényleg, lehet vele hülyéskedni, szívatni, szoktuk cinkelni egymást, de nem tudnék többet elképzelni vele. Meg nem is annyira akarok most kapcsolatot.


Nem tudom, de talán bejövök neki.. Mostanában pedig olyanokat kérdez, hogy miért szakítottunk a volt barátommal, akit az új suliban ismertem meg.. Miért akarja ezt tudni??


Honnan tudhatom, ha bejövök neki?


2013. nov. 23. 16:59
 1/5 zotanbro ***** válasza:
mi van ha be jössz neki neki?
2013. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha bejövök neki, akkor megint kellemetlen helyzetbe kerülhetek. Alapvetően nem szeretnék most kapcsolatot, főleg nem távkapcsolatot, mert az csak még tovább bonyolítaná a dolgokat.


Ez a srác meg jó haver nekem, nem akarom, hogy esetleg megharagudjon rám, megbántani meg végképp nem szeretnél.

Tehát a legegyszerűbb az lenne, ha ő sem akarna többet. :D

2013. nov. 23. 17:06
 3/5 zotanbro ***** válasza:
majd csak kezdeményez ha bejössz neki..addig is csak barát
2013. nov. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ha tényleg jóban vagytok akkor miért ne tudhatná? vagyis szerintem ebből még nem kell arra következtetni hogy bejössz neki:)
2013. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Nem ebből következtettem arra, hanem sok minden másból, de remélem csak jó barátként tekint rám ő is.
2013. nov. 24. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!