Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác de neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác de neki nagyon nem jövök be. általánosba is egy suliba jártunk. Mit csináljak hogy ő lépjen valamit? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Ugye van az a srác akivel általánosba is egy osztályba jártam de neki akkor se tetszettem. akkor 1 évvel nála fiatalabb öccsével majdnem 3 hónapig a barátom volt. és tegyük fel anyum meg az ő anyjukájuk is mióta LB-k..... szerintetek lenne esélyem még a nagyobbik srácnál ha igen mit csináljak (de ő tudja hogy nekem tetszik) de ha valamit én nem lépek nem lesz semmi... és a családj nagyonnagyon haragudna rám ha vele is kavarnék??! tényleg fontos minden vélemény számít!

2013. nov. 23. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem jössz be neki akkor semmit nem tudsz tenni
2013. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem itt senki nem tudja, hogy haragudna-e a család, mert te ismered őket, és azt sem, hogy az öcsi haragudna-e, de ha ennek a fiúnak nem tetszettél régen és most sem, akkor hogy lépne??
2013. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazából 6. osztályig én is utáltam, mert akkor még "gyereknek" éreztem magam de ő is az tuti.. ammost 9.es vagyok és 8.-ba kezdtem el én is nagy hangsúlyt fektetni a szépségemre..
2013. nov. 23. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!