Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik. Hogy érjem el, hogy legyen köztünk valami (és nem egy fal:D)?

Figyelt kérdés
Szóval oszt.társam,már 1.osztály óta ismerem őt(Sokan azt mondják,nem jó az osztálytárs,mert pl. ha visszautasit akkor hamar megtudhatják a többiek,stb).Az már jó kezdet hogy ha próbálok hozzá közeledni,amikor tudom megnevettetem?A fő az,hogy szeretnék vele kapcsolatban lenni.Gond az,ha talán nem pont olyat tipus vagyok,hogy nem túl sok csaj járna velem?Tanácsokat legyetek szives irni!
2013. nov. 23. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
faltörő kossal, vagy ütvefúróval
2013. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
olyan vicces,hogy mindjárt ketté szakadok
2013. nov. 23. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod nevettetni, az jó, de önmagában véve kevés. Figyeld, hogyan viselkedik veled, szemez-e veled (vagy éppen ellenkezőleg: ha félénkebb, akkor kerüli a tekinteted), mennyire keresi a társaságod, hozzád szokott-e érni (vagy ha te hozzáérsz, akkor hogyan reagál) stb. Viszont ha mint pasi nem jössz be neki, akkor minden hiába.
2013. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ahoz képest,hogy 1.osztálytól ismerem,nem nagyon beszélgettünk,viszont nem undorodik tőlem,igyekszem közeledni felé.Példának:nem tudom mennyit számit) ma órán dúdolt valamit,elkezdtem mosolyogni rá és visszamosolygott.
2013. nov. 25. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor beszélgessetek, lehet, hogy kiderül, hogy nem illetek össze, vagy még közelebb kerültök egymáshoz. Bókolj neki, próbálj finoman hozzáérni stb.
2013. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hát, a többiekkel egyetértek, én is csak ezt tudnám mondani, de írtad itt,hogy támosolyogtál és visszamosolygott, szval ez lehet, hogy jelent valamit, de én ha rám mosolyog valaki automatikusan visszamosolygok, lehet a leányzó is ilyen. Sok sikert :)
2014. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kèrdezd meg tõle:Szia èdes nem vagy èhes?,van nálam egy gyõri édes!:),ha èhes tied a csaj..:D ,sportolj eggy kicsit..
2014. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak:ez nagyon jó xd

Amúgy már tud róla és szerinte nem illünk össze,bár ezt az én szemembe nem mondta,csak a hátam mögött beszél rólam.

2014. febr. 28. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!