Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hagyta már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hagyta már valaki hogy kinyalja a kutyája?

Figyelt kérdés

Nos előre is leszeretném szögezni nem vagyok beteg állat, nem izgulok rá de ezzel együtt nem ítélem el.


Azért írtam ki a kérdést ugyanis minap nézegettem egy angol forumot ahol rátaláltam egy ilyen kérdésre hogy normális-e hogy hagyja hogy a kutyája ki nyalja. Volt vagy 50 vagy még több válasz és abszolút mindenki a kérdező mellett állt. Kicsit elképedtem ... Rá kerestem, találtam még egyet ahol meg az volt hogy a lányokat nyalta-e már ki a kutyája. Hasonló kaliberű válasz érkezett részletes történetekkel ...


Így kíváncsi vagyok hogy MO-n is ilyen? Akár privátba is jöhet(ahogy írtam nem ítélek el senkit!)


2013. nov. 24. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Undorító.
2013. nov. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
szerintem is undorító. ráadásul mennyi baktérium lehet azon, fujj... belegondolni is rossz
2013. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Engem csak és kizárólag a pasim nyalhat ki. A kutyámról szó sem lehet, se semmilyen másik állatfajról.
2013. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az megvan, hogy konkretan buntetendo cselekmeny (Unios torveny miatt) az allatokkal valo szexualis elet?


egyebkent nyilvan van idehaza is ilyen, es eleg beteg dolog, a parafiliak koze tartozik (szexualis eltevelyedesek).

2013. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De az úgy komolyan,, milyen hogy egy ellenkező töltetű válasz nem volt a fennt említett kérdéseknél. Az elsőnél mindenki helyeselte sőt konkrét magyarázatot adott rá, a másodiknál meg sorra jöttek a történetek. 12,17,30+os lányoktól,nőktől ... :)
2013. nov. 24. 10:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer hallottam egy ilyen esetről, nagyon távolról. Nem részletezném, nehogy esetleg magára ismerjen az illető.
2013. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem az emberek többségének véleménye, vagy simán az emberek véleménye dönti el hogy mi undorító vagy mi nem. Kib*szott aberrált, és undorító, még akkor is ha tízezren mondják hogy hülye vagyok, vagy ez tök normális.
2013. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ismerek olyanokat, akik hagyták, sőt messzebbre is mentek. Írj privit és részletezem.
2014. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!