Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MA vitatkoztam kicsit a párommal. A kapcsolatunk szemléletem szerint így fél év után a lehető legjobb állapotban van. Az volt a téma, hogy a barátnőm nem hajlandó a kutyája nélkül aludni, én meg nem bújok be a kutya mellé az ágyba! Szerintetek?

Figyelt kérdés
A barátnőm határozottan kijelentette, és sajnálja, hogy nem vagyok hajlandó bebújni úgy mellé az ágyba, hogy ott van a kutyája. Ő minden nap Vele alszik, de én nem viselem azt el hogy a kutya, és mi is 3-man vagyunk 1 ágyban. Barátnőm határozottan kijelentette, hogy a kutya mellett alszik inkább, hát mindjárt rosszul leszek... Szerintetek ne legyek ideges ? Vagy én fogom fel hülyén a dolgokat ?
2011. aug. 19. 01:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ad oda valami etióp kisgyereknek..biztos örülne egy kutyának:D
2011. aug. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Borotválja le! :P
2011. aug. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg komolyan ezt a barátnőddel, ez nem teljesen normális viselkedés. Egy kutya ne legyen már fontosabb nálad...
2011. aug. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
van egy olyan érzésem, hogy a barátnőd és a kutya közt van valami... ez van, Sprite!
2011. aug. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Ez eléggé határozott döntés volt tőle.

Ha kell neked ez a kutyás nő,akkor el kell fogadnod,bár ez koránt sem normális egy elnőtt embertől.

Egy tipp.

Mindig legyen nálad egy zacskó és benne párizsi,sonka.

A kutya mindenhova téged fog követni és talán az ágyból is sikerül kicsalni vele.

A bige ne tudjon erről.

Vagy ha kellően gátlástalan vagy,akkor szépen eltünteted a blökit,valamilyen úton-módon.

Pl elmentek kirándulni a haverod meg berántja egy bokorba és elfut vele,aztán örökbe adjátok valakinek.

2011. aug. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szinte 100%,hogy terhes vagytok.:D
2011. aug. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Fojj bakker, ez nem is tudom... morbid, pedig kutyabarát vagyok, de nehogymár a csajommal meg a kutyájával aludjak. Ez elég gáz. Jóhogy a szexbe nem akarja bevenni...
2011. aug. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor átlátod miért vagyok ideges ...
2011. aug. 19. 01:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Háát ezen tényleg borultam:

"..pl. elmentek kirándulni, a haverod meg berántja egy bokorba és elfut vele, aztán örökbe adjátok valakinek..."

2021. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10%

pedig szerintem logikus, hogy a riválisokat szép csendben érdemes eltüntetni.

de ugyanez hogy van egy kö csög kollégád aki meg akar fúrni, akkor alap, hogy kinyitod az öltözőszekrényét és elrejtesz vmi cumót a táskájában, amit kiléptetésnél megtalál az őr és ezért kirúgják a tetvet.

a kutya eltüntetése ugyanez a helyzet.

kell a kicsit beteg agyú nő de a kutya bezavar, tehát logikus lépés, hogy el kell tüntetni a kutyit.


persze azóta eltelt 10 év, de érdekes lenne tudni mi lett a vége:D

2021. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!