Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellehet felejteni hogy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellehet felejteni hogy hogyan kell nyelvesen csókolni?

Figyelt kérdés

az az igazság hogy még nem csokoloztam nyelvesen senkivel soha,csak simán. igy nem tudom hogy kell. kellemetlennek érezném azt modnani annak akivel alakul valami hogy még nem csináltam nyelvesen. de igy meg félek nem tudom mit csináljak nyelves csoknál.



hihető ha azt mondanám h csak egyszer csináltam és az is rég volt?



2013. nov. 24. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért? Szerinted meg fogja kérdezni? Plusz na ne hogy már benyögd egy ilyen pillanatnál hogy már régen csináltad valaki mással és elfelejtetted hogy kell. Lőttek a pillanatnak idiótám.

Csak engedd el magad csináld azt amit ő és hagyatkozz az érzékeidre. Nincs benne semmi különös majd meglátod.

2013. nov. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Hagyd abba a feszengést, mert nevetségessé teszed a helyzetet majd. Szerinted le fogjátok egyeztetni, hogy mikor történik meg? Ne legyél buta. És BÉNÁZZ elsőre, mint a legtöbben. Ennyi.
2013. nov. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szex a csók a szerelem, nyelves csókra, lehet tanácsot adni ,de nem sokat ér. Mindenki másképpen csinálja másképpen kivánja. Egy bizonyos életkor eljöttével mindent tudunk. Mert ezek mind ösztönös dolgok.Mások tanácsa mit sem ér. N e kérdezzetek , hogyan kell csinálni , csináljátok és rájötök, vagy kövessétek a párotokat aki jobban tudja. Ha már mindenképpen tanulni akartok.Lehet előre ügyetlenkedtek, de az akkor úgy van jól. Ne féljetek az ösztönök megmutatják mit és hogy kell csinálni, azt nem lehet iskolában tanitani,az állatok tudjak pedig őket nem tanitja senki, akkor az ember csak képes tanulni és ösztöneiket követni.
2013. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem. Ösztönből jön, ha úgy alakul akkor menni fog (ha nem is elsőre).
2013. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!