Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akit elhagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akit elhagyott a barátja / barátnője azért mert inkább helyetted az exével akart lenni? magyarán te csak pótlék voltál amíg az exet kiheverte / el akarta felejteni aztán inkább visszament hozzá?

Figyelt kérdés

ti ezzel hogyan birkoztok meg ?

ez nagaon kegyetlen dolog es a rosszabbnal is rosszabb. mindent megadsz valakinek aki aztan visszamegy ahhoz aki annak idejen eldobta magatol....


2013. okt. 5. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs.

Itt mindenki szűz,magányos vagy terhes.

2013. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van, de nem hagyott el, hanem visszament, viszont másnap hajnalban az ajtómban állt sírva ismét.Se gyerekünk, se kutyánk, se macsknk nem volt.Szóval nem tudom ez mennyire elhagyás..mert nem lehet semmire fogni..
2013. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi még az ismerkedésnél tartottunk (én nagyon beleéltem magam), amikor kiderült, hogy már van egy se veled, sem nélküled kapcsolata! "Egy kis szünetre van szükségem!" szövegre hivatkozva megszakítottam vele minden kapcsolatot. Csalódtam, és nem bíztam meg benne tovább! Egy-másfél hónap múlva jött érdeklődni, mi van velem? Kiderült, hogy szétmentek, de nálam már nem volt több esélye! Kellemetlen élmény volt, de az idő segített túltenni magam rajta! F
2013. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:(


annyira sajnállak utolsó. De akkor ezek szerint nem volt veled őszinte, és ez alap, és egy kapcsolatba tisztán kell belevágni, nem egyik ember karjából amásikba esni.

Nem ő az, aki neked kell !

fel a fejjel srácok-lányok

2013. okt. 8. 00:31
 5/7 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok!

Erről van szó kérdező!

Én örülők, hogy már az ismerkedésnél kimutatta a foga fehérjét! Ha összejöttünk volna, és párkapcsolat mellett tartott volna több vasat a tűzben, az jobban padlóhoz vágott volna! Majd megtalálja zsák a foltját! :D

2013. okt. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

háhh amugy én is ebben a helyzetben voltam igy elmondanám

csak most ő is ugyanazgt kapta amit anno én tőle.

muahhahahaha gonosz dolog de annyira megérdemelte.

ha erre gondolok csak egy dolog jut az eszembe: szánalmas.

:D :D :D :D

2014. jan. 14. 22:17
 7/7 kolosszus22 ***** válasza:

Igaz már régi kérdés, de én ugyanebbe a szituba kerültem most. Nagyon fájdalmas és aljas dolog ez. Megismerkedtem a lánnyal, aki már 4 éve egy semmit érő se veled-se nélküled kapcsolatban volt. Vagy 10X szétmentek és összejöttek újra, a 4 év alatt, több hónapos szünetek voltak köztük. Az utolsó szakításuk után 2 hónappal ismertem meg, mivel tudtam valamennyit az előéletéről direkt rákérdeztem h túl van-e az exen, biztos nyitott-e egy új kapcsolatra, mert nem akarom megszívni. Azt mondta igen, most már elég volt és nincs értelme újrakezdeni vele. 2 és fél hónapig voltunk együtt, de az tömény volt, gyakorlatilag minden nap találkoztunk, jó volt köztünk a szex és minden működött. Bár voltak gyanús jelek, amiknek nem tulajdonítottam elég jelentőséget, túl sokszor témázott az exről, ez tény. Aztán a vége az lett h szinte egyik napról a másikra bekattant, eltávolodott, azt mondta nem tudja mit akar. Gondolkodási időt kért. A végén már én nem bírtam tovább a csendet, felhívtam, azt mondta nem akarja folytatni, visszavittem a cuccait. Majd kiderült h már aznap este az exével töltötte az éjszakát amikor rámondtuk az áment. Így utólag már biztos h az ex miatt kattant be, gondolom megkereste és beígért fűt-fát h minden megváltozik, csak menjen vissza hozzá...

29F

2016. dec. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!