Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajándékot kell vigyek neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékot kell vigyek neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztály játszani fog egy olyan játékot, hogy mindenki hoz egy ajándékcsomagot (december 5) és átadja az előre kisorsolt személynek. Én egy olyan lánynak kell vigyek, aki furcsa érzelmeket keltett bennem (elhívtam randizni és lerázott). Nem lesz furcsa? Mit vigyek neki?

2013. nov. 24. 18:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
vegyél neki macit! :D
2013. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Próbáld meg félretenni a történteket. Tudom, hogy nem könnyű, de muszáj. Neked is jobb lesz egyébként, ha túl lépsz a kikosarazáson.


Gondolom megbeszéltétek, milyen értékben visztek ajándékot. Ezt jó lenen tudni ahhoz, hogy adjunk tanácsot.

Tehát, milyen értékben kell gondolkodni? Milyen a lány érdeklődési köre, miket szeret, hány éves?

2013. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egy kettétört milka szív csokit :)
2013. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem elég sima karácsonyi édesség csomag? plusz adjál neki virgácsot :D
2013. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Az ajándék (megegyezéses alapon) 2000 Ft. A lány szeret tanulni, ennél jobban nem tudtam megismerni, 15 éves.

-tetszik a harmadik válasz.

2013. nov. 24. 19:02
 6/18 anonim ***** válasza:
csomag csokikkal azt cső
2013. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ne akarjak bizonyítani neki (hogy mit hagyott ki)?
2013. nov. 24. 19:04
 8/18 anonim ***** válasza:
sztem ne bizonyíts olyannak aki nem érdemes rá.....
2013. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen az a lány, de szerintem a gótokon kívül minden lány örülne egy karkötőnek valami halvány (fehér, rózsa-, vaj-)színben. Valami csinos kis bizsut. Szerintem tetszene neki.

14L (aki leírás alapján hasonlít a lányra)

2013. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Felfogtam, hogy ha nem törődik velem, akkor nem fontos, csak nem tudom elfelejteni.
2013. nov. 24. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!