Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajándékot kell vigyek neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékot kell vigyek neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztály játszani fog egy olyan játékot, hogy mindenki hoz egy ajándékcsomagot (december 5) és átadja az előre kisorsolt személynek. Én egy olyan lánynak kell vigyek, aki furcsa érzelmeket keltett bennem (elhívtam randizni és lerázott). Nem lesz furcsa? Mit vigyek neki?

2013. nov. 24. 18:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#9es vagyok.

Sőt, ha van egy kis kézügyességed, te is készítheted pl. Makraméból

2013. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy ennyire szereti a karkötőket (órát visel).
2013. nov. 24. 19:15
 13/18 anonim ***** válasza:

Mindkét kezén? O.o

(#9)

2013. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Csak egyiken, de a másikon eddig csak hajgumit láttam, ameddig rendezte a haját.
2013. nov. 24. 19:17
 15/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, én megértem, hogy nem tudod elfelejteni, hasonló cipőben járok én is. Vagyis, lassan már kezdek túl lenni rajta, de mindegy.

Ne alázkodj meg annyira, hogy mindenáron bizonyítani akarsz. Én kicsit talán meg is makacsoltam magam, és nem foglalkoztam a sráccal utána (mondjuk mi jártunk 3 hetet aztán pofára ejtett), pedig osztálytársak voltunk. Néha beszélgettünk, de ennyi. Viszont látom, hogyha más fiúkkal beszélgetek, hülyéskedek több ideig, baromira idegesíti és tök olyan, mintha féltékeny lenne. Mindezt azért, mert más fiúkkal nagyon jól megértem magam, vele viszont alig beszélek.


Szóval ezzel lehet hogy jobban célt lehet érni, mint a mindenképpen bizonyítani akarással. :D


Egyébként vegyél neki mondjuk mécsestartót, vagy illatos gyertyát, füstölőt karácsonyra emlékeztető illatban. Esetleg valami karácsonyi díszt, dekorációt vagy ilyesmit.

2013. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15.-nek: Amit te leírtál pont ugyanezt csinálja ő velem, mintha derekt provokálna, hogy menjek már oda és mondjak valami, iszonyatosan tud idegesíteni.
2013. nov. 24. 19:21
 17/18 A kérdező kommentje:
javítás: *direkt
2013. nov. 24. 19:22
 18/18 A kérdező kommentje:
javítás: *valamit
2013. nov. 24. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!