Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek mekkora az eshetősége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mekkora az eshetősége?

Figyelt kérdés

Tény hogy mindent túlproblémázok, de nagyon kétségbe vagyok esve.

Egy bulin odajött egy srác, táncoltunk smároltunk és leszoptam ő meg kinyalt meg megujjazott. Volt már ilyenre példa, de sosem ismerős társaságban. Viszont megtaláltam facebookon és 6 közös ismerősöm van vele, akik nagyrészt ott voltak azon a bulin (nem tudom hogy együtt-e). Az egyik az osztálytársam (fiú)!! Félek hogy az oszt. társam (nem vagyunk jóba) kiszúrt engem és odaküldte direkt a haverját hogy nézze meg meddig mehet el velem.. És a srác miközben leszoptam elővette a telefonját és kiszúrtam hogy ég a vaku(videózott vagy fotózott) és akkor jeleztem hogy ne tegye és eltette de így van valami szar minőségű felvétele rólam. És ha megmutatja az oszt.társamnak és átküldi és akkor van mivel zsarolniuk?! Mert el tudom képzelni.. Iszonyúan megijedtem.. Sose akarnám hogy ez kitudódjon mert ilyen külföldiekkel meg ilyenekkel voltak ilyen "rosszabb" dolgok de sose ilyen ismerőssel.. A suliban meg pláne nem vagyok olyan menő meg visszafogottabb vagyok sokkal mint sulin kívül ott nincs rám írva hogy ilyeneket csinálok meg csak a közeli barátaim tudják ezeket.. És az osztálytársam meg ismert és népszerű szóval van befolyása és hatalma..

16L


2013. nov. 24. 21:48
 1/7 zotanbro ***** válasza:
100%
HAHAHA r1banc :DD remélem fellövik napiszarra videót :D
2013. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha valami álnév facebookról írok a srácnak hogy nehogy csináljon valamit a képpel az csak rosszabb?
2013. nov. 24. 21:50
 3/7 zotanbro ***** válasza:
előbb kellet volna gondolkodni :D
2013. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha fuvolázol rajta mégegyszer talán nem szól senkinek:D
2013. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elbasztad. Amit megfőztél, edd is meg. Ha ennyire partyállat vagy akkor vállald a következményeket is. Ennyi.
2013. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha 16 évesen neked rutin, hogy buliban jól leszopathatnak, akkor az már eleve gáz. egy könnyen kapható lotyó vagy, aki azt kapja, amit megérdemel. miért, mi van a képen? hogy szopsz egy srácot. és nem így volt? talán hazugság a kép? nem, nem az. akkor meg? ha már kurvä vagy, legalább ne szégyelld, hidd el, a szűzkurvä sokkal rosszabb.
2013. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a munkádat végezted, nem gáz.
2013. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!