Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor megpróbálok csajozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megpróbálok csajozni, akkor miért izgulok annyira, hogy már remegek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 21 éves vagyok és amikor megpróbálok csajozni,akkor mindíg nagyon izgulok stb a gyomrom görcsbe rándul, a lépteim, menésem bizonytalan.. értitek...Még soha sem volt barátnőm. Talán azért nem, mert izgulós vagyok minden téren... Nem szeretek a központban szerepelni mert akkor rámjön a "pánikroham". Mit tegyek, hogy ez fel oldódjon és végre legyen egy normális párkapcsolatom? Köszönöm a segítő válaszokat.

2013. nov. 24. 22:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mert rágörcsölj.

Kezeld lazán úgy, hogy nincs vesztenivalód.

2013. nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
mert ugy fogod fel,mint egy hazifeladatot...
2013. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mert már nagyon szeretne a szafaládéd egy lábasban főni.
2013. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
[link] ezt nézdmeg először :D remélem leglább jobb kedved lett és rájöttél hogy nem akkarsz ilyen lenni, és ne parázz tudom könnyű mondani de egyik nő se ér annyit hogy izgulj, ha az egyikkel nem megy majd jön a másik ..
2013. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szerencsére én nem tikkelek :D
2013. nov. 24. 22:35
 6/19 anonim ***** válasza:
na látod nem is olyan rossz a helyzet :D egyébként ha randizol valakivel előtte igyál egy-két pohár valamit attól csak jobb lesz, jó nem azt jelenti hogy részegedj le csak érted 1-2 pohár :D
2013. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
1-2 pohár pálinka :)
2013. nov. 24. 22:42
 8/19 A kérdező kommentje:

És még hozzátenném, hogy nem iszom alkoholt + nem cigizek..

Az a baj, hogy kihaltak azok a lányok, akik nem cigiznek és nem isznak. Oké valahogy elnézném ha alkalom adtán inna de a cigi...

2013. nov. 24. 22:43
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát a pálinka gyümölcs szóval az csak egészséges lehet !:D Egyébként a lányok inkább tudod azokat "rossz" fiúkat csipik akik isznak is meg cigiznek is rendesen bár az ilyen lányokkal nem is érdemes le állni szerintem :D
2013. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A normálisabb fajta kihalt
2013. nov. 24. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!