Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki zenével foglalkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki zenével foglalkozik az menő? Lehet így csajozni

Figyelt kérdés

Én 3hete kezdtem az fl studiot :D


[link]


2013. okt. 28. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy.
2013. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindenki így van vele?
2013. okt. 28. 20:37
 3/11 anonim ***** válasza:

FL Studio nem egyenlő azzal, hogy tudsz zenélni!

ha 14 vagy akkor természetesen menő!

2013. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2013. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Frooty Loops csak kezdetnek jo, azzal meg nemnagyon lehet csajozni. Ha van eleg penzed, es idod, akkor tanulj keveropulton dj-skedni, azzal mar lehet csajozni :)
2013. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ameoland ***** válasza:

ezzel mindenesetre ne csajozz még, nagyon gagyi.

én énekelek és gitározom. mindig aratok,mikor megtudják. de láttam díszpáwákat,hogy utánoznak és csúnyán beégnek vele, mert egész egyszerűen nem való a kezükbe hangszer,olyan botfülűek. márpedig aki jól rajzol és van esze és látja,hogy én ezzel hódítok, nem vált féltékenységből hanem a saját tehetségével próbálkozik.

2013. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon gagyi? :D
2013. okt. 28. 20:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Pont ezért kell dalt írni.

http://www.youtube.com/watch?v=ArC877foA-U


:D


A legtöbb esetben ha jó verset írsz, ha rosszat, nem válik be a téma.

A legtöbb esetben sosem ez a döntő, sosem menő, és sosem azért foglalkozunk zenével, mert az menő.


Ha egy gitárral, zongorával, stb. kísérve akarsz hódítani, előfordulhat, hogy tudsz a hölgy szemébe könnyeket varázsolni, és olyanokat hallani, hogy ő még ilyet soha nem kapott, stb., csak sajnos még ez is kevés.


Ha nem vagy elszállva magadtól azért, mert írsz, és zenélsz... nos még ez is kevés... ha el vagy szállva, az meg már egyenesen sok, és még jobban nem kell (szerintem), bár ez utóbbiban nincs tapasztalatom.


Az arany középutat ebben nem lehet megtalálni. Vagyis de: az arany középút ott van, hogy amikor már együtt vagytok, írsz neki egy-két, vagy ki tudja hány dalt...

2013. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Öregem, ez még ló****.

Én 8 éve játszok igazi HANGSZEREN (elektromos gitáron). Nem ettől függ a csajozás. Én is abban a tévhitben éltem még 17 évesen, hogy majd így jön egyre több lány majd jajj-jajj. FRANCOKAT!

Ugyanolyan ember leszel a nők szemébe. Semmit nem változtat. Egy zenei szoftveres tudás meg főleg.

Jótanács:

Egyébként ezeknél a progiknál nem árt ha tényleg értesz vmi hangszerhez mellékesen, hogy zeneelméletről legyen alapfogalmad meg ritmikákat gyakoroljad, hidd el ez az alapja.

3 hét alatt a nulláról senki nem tud "csajmágnes" világslágert alkotni. :)

Ehhez kemény munka meg gyakorlás kell, legyen szó akármilyen műfajról.

2013. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Wow ezt a "zenét" te csináltad? :D eléggé posztmodern lett. ugyanakkor rossz is (semmi következetesség, olyan, mint amikor én próbálgattam vmi gagyi google store-os zenecsináló programot). Szerintem. Menőzni meg nem nagyon lehet vele. Ha komolyan csinálnád, valami rendes hangszeren, akkor sok év után menő lenne. De ahhoz tehetség is kell (ne érts félre, lehet neked van, nem tudom). Viszont a zene szeretete jó hatással van az emberre többnyire. Úgyhogy azért már megéri. Mármint ha tényleg azért csinálod, mert szereted, és nem azért, mert menőzni akarsz. Úgy csak gáz. De nagyon.
2013. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!