Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak kiakadva az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak kiakadva az emberek teljesen alapvető dolgokon?

Figyelt kérdés
Az emberi normák teljesen megszűntek. A határok a végletekig eltolódtak. Mi olyan kiakasztó abban ha valaki 13 évesen már nem szűz? Mi olyan furcsa abban hogy 20 év korkülönbség van egy párkapcsolatban? Mi olyan nagy probléma abban ha férfi-nő csak szexre vágyik? Mi olyan meglepő a ribik és páwák ilyen magas számán?(alapvetően torzult a társadalom. Ezeken az alapvető dolgokon sír az emberek 30%-a. Mikor lépnek túl ezeken, akik így gondolkodnak? Már nagyon unalmas...

2013. nov. 24. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez ilyen
2013. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha a lányodat dugják meg 12-13 évesen úgy, hogy csak terpeszben tud hazamenni megtudod.. :D a többit leszarom..
2013. nov. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, akkor nem kell ezt az oldalt látogatnod, gondolom senki nem kényszerít rá.
2013. nov. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, mihez viszonyítod a torzulást. Régen is adtak férjhez 14-15 éves lányokat, volt zug-homoszexualitás, papok rontottak meg kiskorú fiúkat, a korkülönbség pedig még elfogadottabb volt (16 éves lányt a 60 éves nemeshez), szóval mi torzult annyira?
2013. nov. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak régen ezt épp a normákkal ellensúlyozták... megmagyarázták, hogy mindez ERKÖLCS, illetve a női kicsapongást jobban büntették, a nő sokszor kényszerítve volt inkább olyan helyzetbe, amit ma bizonyos lányok maguk választanak.
2013. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#4 Kb. fél éve olvastam pont a papokról egy cikket, hogy feltártak Olaszban valami kolostor alatti katakombákat, és több száz csecsemő csontjait találták meg..

Az apácákat erőszakolták a "szent cölibátust fogadott" papok, a megszületett csecsemőket meg ott lent ölték meg, majd rejtették el :/

Amúgy ez a sok szar régen is volt, csan nem tudtak róla az emberek, mert nem volt média, meg net sem..

Max a szomszéd Gizi néni leánykori kicsapongásairól beszélt az egész falu..

2013. nov. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#2 nem igazán izgatna 5-ből 1 apuci pici lánya csinálja ezt.

#3 szeretem az oldalt, csak a monoton baromság már unalmas

#4 pont azert mondom. Ez régóta így megy. Ezért nem értem miért vannak az emberek így kiakadva. Mintha új dolog lenne ez az egész. Pedig átlag.

2013. nov. 25. 00:01
 8/12 anonim ***** válasza:

6. Ez nagyon érdekes, nem tudnád linkelni? Szívesen elolvasnám.

Na igen, meg a csecsemőgyilkosság, magzatelhajtás, ez is mind-mind működött. Sőt, a házastársak gyakran agyonverték vagy megmérgezték egymást és senki nem tudta meg.

2013. nov. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7. Azért vannak kiakadva, mert a látszat ellenére egyre inkább az egyén kezébe kerül át a sorsa. Próbálnak még manipulálni bennünket, de már nem az állam, egyház és egyéb hatalmasságok döntenek az életünkről. Vagyis döntenek, adóztatnak, manipulálnak a médiával, kiszolgáltatottá tesznek, de már csak erre képesek. Bármilyen fura, több száz éve az állam, egyház jobban élet és halál ura volt.
2013. nov. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#7 Én is szeretem az oldalt, engem is zavar a sok buta értelmetlen kérdés, de inkább nem válaszolok, vagy ha válaszolok is, azt úgy teszem hogy ne legyen hasznos a válasz, mint ahogy a kérdés is értelmetlen..

#8 Megkeresem és ha megvan belinkelem.

2013. nov. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!