Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szerintetek joggal van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerintetek joggal van kiakadva?

Figyelt kérdés

Nővéremmel voltam és a haveri körével bulizni ami az én haveri köröm is lett.

Még tavaly együtt jártam egy fiúval (aki a haveri körhöz tartozott) nagy szerelem meg minden aztán egy nap ott álltam avval hogy vége, de jó barátságba maradtunk együtt buliztunk meg minden.

A másik szál tesóm legjobb barátnője és a volt barátja akitől tiltottak én még is beleestem a csapdájába mert beleestem és bármit kért én hülye mindent megcsináltam ezt persze tesómék nem tudták. Aztán borult a bili a srác elmondott mindent tesóméknak. A volt barátom erre kiakadt hogy én egy nagy k.rva vagyok és nem szól hozzám. Ez most mi nem értem most nem szabad senkivel sem lefeküdnöm, mert megsértődik? Vagy ha ő lefekszik egy lánnyal akkor én se szóljak hozzá? lassan már egy éve nem járunk együtt még is tőle függök hogy mit szabad csinálnom és mit nem... ez normális? és ti ki lennétek akadva azért mert a volt barátod/barátnőd akivel jóba maradtál egy másik sráccal lefekszik? megjegyzem én szerelemből csináltam mert tényleg szerettem azt a srácot ő meg kihasznált...

18/L


2012. ápr. 13. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyira magasról lesz.rnám, hogy az exem kiakad-e azon, hogy szexelek-e valakivel.... Az exem bakker, semmi köze az életemhez, ha nem tetszik neki, hát sajnálom.

Nem tudom miért stresszeled magad miatta.

21L

2012. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magyarul féltékeny nem? Meg azért lehet tényleg érdekli mi van veled, tehát aggódik is érted. Ha nem tetszik hanyagold kicsit hátha megérti.
2012. ápr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!