Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, akinek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, akinek egy 21-22 éves annyira nem jóképű, szűz, csendes, visszahúzodó, kissé zárkozott pasi kell?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 14:06
1 2
 11/17 anonim válasza:

Szia!

Fel a fejjel nézd meg a 40 éves szűz című filmet!

Tök jó csaja lett a végén :)Amúgy meg igazuk van a többiknek!A szűz pasik jók:)És bizonyára azt hogy nem vagy jóképű csak bebeszélted magadnak mert mindenki szép valakinek a testalkata van akinek az arca van akinek a szeme de van hogy nem is a külső számít hanem a személyiséged!:)

2009. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

nyugodj meg. ha csúnya vagy úgyis egy tökjó csaj fog veled szóba állni..... és felszed téged! neked nem kellcsinálnod semmit :)

mivel ribanc lesz igyhát ne várj tőle hosszú kapcsit.

2009. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok. Szóval ugyanaz mint te. És hidd el senkinek nem kell.
2009. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ha így állsz hozzá, biztos nem. szal nyugi & legyél kicsit biztosabb magadban
2009. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

a 40 éves szűz csak egy film.

szupermen sem létezik...

2009. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Én ismerek egy pasit aki 33 éves és még szűz.Szóval nem kell elkeseredni.Még nem vagy lemaradva.(de ő már nagyon)

Egyet értek az előző válaszokkal.Én is örülnék egy ilyen pasinak.

Nyugi...össze fog jönni.Hamarabb mint gondolnád.

2009. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Én csendes visszahúzódó lány vagyok, és úgy érzem, csak egy hozzám hasonló emberben tudnám megtalálni Életem Párját. És nem hiszem, hogy egyedül vagyok ezzel. Úgyhogy ne add fel! Én sem teszem :)
2010. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!