Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 22-3 éves pasit már lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 22-3 éves pasit már lehet férfinek nevezni?

Figyelt kérdés

A fiú névből már nyilván kinőtt egy ilyen korú fiatalember, én többnyire a pasi megnevezést használom, de hivatalosabb közegekben, ahol nem utalhatok "pasi"-ként minden 22-3 éves uraságra, minek nevezzem őket? Lehet már férfiként utalni rájuk?


Kizárólag a kor alapján, csak megfogalmazási alapokon. Semmi "ha már rászolgált", meg ilyesmi, csak hogy nevezhető-e egy 22-3 éves pasi férfinek?


2013. nov. 25. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
talán :DD de inkább a fiatalember jelző a jobb :D
2013. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább 25 felett. Testi érettség szempontjából is, meg a legtöbb pasinak általában ennyi idősen, vagy e felett nő be a feje lágya.
2013. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát 3 évestől én még nem nevezném annak :D
2013. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Én azt nem szeretem, ha pasinak hívnak.
2013. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"de hivatalosabb közegekben, ahol nem utalhatok "pasi"-ként.."

Nyilvan ferfi, mer mi mas.

2013. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már sok 15éves csíra annak nevezi magát :DDD

akkor Te miért ne

2013. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze lehet férfi egy 22-23 éves.

Főleg hivatalosabb közegben, más nem is nagyon lehet.

Baráti körben lehet pasi, fiú, férfi, attól függ, hogy milyen az illető, vagy ki neked, mit gondolsz róla.

Lehet érett egy 20 éves is, és ismerek olyan negyvenest, aki úgy él/viselkedik, mint egy 17 éves. :)

2013. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A viselkedés határozza meg a férfit, nem egy szám.
2013. nov. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!