Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen flegmák velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen flegmák velem a csajok?

Figyelt kérdés

170 magas izmos barna börű magyar 22 éves gyerek vagyok pár mm es hajjal , a 16-23 éves korban lévő csajok érzem hogy lenéznek valamint flegmák mintha nem is tudom mi lennék ,

lehet azért ilyenek velem mert ők idősebb pasikkal is össze jöhetnek ,és nekem még várni kell barátnőre hogy én is idősebb legyek ,hiszen ők az ilyen korú srácokat nem veszik észre csak az idősebbeket lehet ezért ilyenek?



2013. nov. 25. 14:52
 1/4 A kérdező kommentje:
mintha valami undorító dolog lennék , eladókhoz szólni nem lehet hogy mit kérek olyan beképzeltek
2013. nov. 25. 14:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert eltűröd tőlük. Azt sugallod, hogy veled lehet.
2013. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem is ismernek ? akkor a szoktam őket látni életemben először ,
2013. nov. 25. 15:25
 4/4 A kérdező kommentje:
mit kéne csinálnom ? egyből verekedni vagy mit
2013. nov. 25. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!