Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne egy huszonéves nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne egy huszonéves nőnek csinálni? Két tábor van kb:a keress férjet és a még túl fiatal vagy ezekhez

Figyelt kérdés

Annak apropóján jött létre a kérdés,hogy egy 24-25 éves nőt már elé gyakran leöregeznek manapság,mert már nem olyan fiatal,mint egy 17 éves akik úgy néznek ki manapság,mintha minimum 20 évesek lennének.

Valaki azt állítja kisit dolgozz még,tanulj,nézz körbe,valaki azt,hogy SOS már gyerek legyen vagy minimum férj.

Itt jön be akkor,ha a harmincas pasiknak ez a korosztály már nem kell,mert a tizenéves már jobb,akkor merre az arra?


2013. nov. 25. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

"harmincas pasiknak ez a korosztály már nem kell,mert a tizenéves már jobb"


ez hülye :D

2013. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Én 25 éves vagyok és a 21-15-ös korosztályú nőkkel próbálok ismerkedni, szóval ezek szerint én egy kivétel vagyok, mert nem a 17 éves gyerekekre bukom. Egy nő igenis 21 éves korától kezd úgy igazán komolyodni.
2013. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Én speciel egy ilyen "öreg" nőt keresek egy ideje már komoly kapcsolatra, de ne zavarjon!
2013. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*25-ös
2013. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok, de nem érdekelnek a tizenévesek. Legalább 19 éves legyen a lány.
2013. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne mások mondják meg, hogy mit csinálj! Ha megismerkedsz valakivel akivel leélnéd az életed, akkor házasodj meg! Ha úgy látod biztosabbnak a jövőt, hogy előbb karriert építesz, akkor tedd azt! A lényeg, hogy a meghozott döntésed összhangban legyen az érzéseiddel, mert az a fontos, hogy úgy érezd jól döntöttél. Ha mások miatt csinálsz valamit, lehet hogy az illető egy idő után már nem is lesz olyan fontos számodra, aztán már bánhatod a döntést. Te viszont mindig ott leszel magadnak, hallgass saját magadra!
2013. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég durva, ha mások alapján éled az életed. Miért nem csinálod azt, amihez kedved van?
2013. nov. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy lenne jobb a tizenéves korosztály? Elég azt látni, tőled is milyen értelmese kérdés tellett csak...

Mellesleg ha egy tizenéves éves annyira kiélt már, hogy huszonévesnek tűnik, az GÁZ, 30 éves korában már a saját nagyanyjának fog tűnni, ezt egy értelmes férfi tudja.

25 évesen tőlem még néha a személyimet is elkérik, ha alkoholt akarok venni, ennyit az öreg kinézetről, meg az egyéb hülyeségekről, amikre a kérdésed utalgat.

30-as pasiknak egy éretlen tinilány max. szexre kell, ez a korosztály a legbutább ilyen szempontból. Két kedves bók, és azt hiszik, istennők, akikbe belebolondult az érett férfi :D Szánalom a köbön.

2013. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vonulj zárdába lányom, ott nem fognak ilyen gondolatok kísérni.
2013. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pfff na ez az :-D

Én nem hallok olyanokat, hogy túl fiatal lennék, azt rendszeresen hallom, hogy most már ideje lenne családot alapítani, meg vigyázzak, nehogy kifussak az időből, még 30 éves kor előtt szülni kéne stb. Másfelől ott van a másik tábor, akik szerint egy 25 éves férjezett és terhes nő felelőtlen, mert minek szül ilyen fiatalon, vagy "sajnálják", mert még élnie kéne... Sehogy se jó, az emberek mindenben találnak valami hibát. A legjobb tehát, ha nem adunk senki véleményére. Úgyis mindenkinek máshogy alakul az élete :-)

2015. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!