Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiatal, főleg tini, de...

A fiatal, főleg tini, de huszonéves lányok is, miért hiszik azt automatikusan, hogyha egy fiú ismerkedni akar velük az egyből azt is jeletni, hogy a srác hajt rá, hogy megszerezze magának?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy egy csajról többnyire csak a képét láttam még, de lényegében csak a külsejét ismerem, mi a francért kéne nekem olyan csaj, akit nem is ismerek még, csak azért, mert szép és vonzó, nem jelenti azt, hogy egyből már tudom is, hogy őt akarom felszedni. Épp ezért vagyok kíváncsi milyen jellemre, ismerkedünk aztán lesz, ami lesz, lehet csak barátok leszünk, lehet olyan utálatos, hogy inkább hanyagolom. Sok ilyen van amúgy, nekem aztán lehet szép, ha olyan buta, meg felszínes, kell a fenének. :D

Szerintem ott lett elcseszve, hogy sok fiú ilyen szánalmas kis csicska, akik nyáladzanak minden lánynak, aki szép külsőre. A csajok meg automatikusan minden fiúról ezt gondolják, hát kösz, tiszta gáz, engem ne vegyenek egy górcső alá a sok csicskával, mert én sosem fogok becsicskulni egy csajnak sem! Attól, hogy szép, nekem nem elég még, többet akarok látni, amiből tudom, hogy megérdemel engem, ha jófej és van humora meg értelmes, akkor már jó úton van, főleg, ha még megértő és együttérző, odabújós, szeretgetős típus is, de emellett tud pimasz, huncut is lenni. Jó tudom vannak igényeim. :D



2013. jún. 26. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert ilyenek, ez ellen nem tudsz mit tenni, csak ha nem veszel ezekről tudomást, és hanyagolod a témát :) Ne idegesítsd rajta magadat, hiszen annyit nem ér az egész! Hidd el megértelek, mert ugyanabban a cipőben járunk, ugyanakkor jók az igényeid amiből semmiképpen ne engedj :) Jól gondolkozol 19/F
2013. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Genetika vagy a mai facebookos tönkrement világ...
2013. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ágoston Noémi válasza:
szerintem főleg azért, mert a lányok közül (valszeg pont olyanok, akiket te ismersz) sokan elég félénkek/visszahúzódóak... kivéve a magamutogtó libák, de őket hagyjuk :P és rossz előítéletük van a nyomulós srácok miatt... am én is ilyesmi vagyok, mert sokszor kellett csalódnom olyanokban, akikről nem is gondoltam volna... am legyél büszke arra, hogy a dögös és szépen kívül más igényeid is vannak, és tényleg ne hagyd el őket, mert kevés ilyen srác van sajnos :/ de biztos találsz majd egy olyan lányt, aki megfelel az elképzeléseidnek, csak ne add fel a keresést! sok sikert! :) 14/l (nem oltogatni a korom miatt :D)
2014. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!