Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te melyiket választanád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te melyiket választanád?

Figyelt kérdés

1. Hogy annyira vonzó legyél, hogy mindenki téged 'akarjon', de nem igazából, csak szexre, mert csak a külsődet találnák vonzónak és senki nem szeretne igazán.

2. Átlagos, talán csúnyácskább lennél, és nem vonzanád az embereket, közömbösek lennének irántad, viszont lenne egy akinek csak te kellenél, aki igazán szeretne és te is szeretnéd.


2013. nov. 25. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az 1.vel penzt lehet "csinalni"

A 2.-val pedig csaladod lehet.

Azt hiszem ebben a sorrenden johetne, hogy 1 es 2.:)

2013. nov. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szívem szerint egyik sem.
2013. nov. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 akkor te mit választanál? O.o
2013. nov. 25. 23:42
 4/13 anonim ***** válasza:
1 es keverve a 2essel.. szépnek lenni,mindenki engem akarjon,és szeressenek is
2013. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt, hogy szép legyek, de mellette a belsőmet is szeressék.

#2 voltam.

2013. nov. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én a kettő közt vagyok bár inkább a második állítás az ami igaz rám.

Én nem vagyok szép bár sokan mondják hogy jóképű mosolygós vagyok sok lánynak bejövök a túlsúlyom ellenére amiért teszek is hogy jobb legyen.

Van is egy barátnőm aki először nagyon hátrált tőlem de amikor megismert már letojta hogy hogy nézek ki, mivel kedves volt a mosolyom meg a tekintetem amolyan cuki csávó de mégis az a macsó fajta aki tekintélyes de mocskosul őszinte és kedves ezzel levettem őt teljesen a lábáról, és már 1 éve együtt vagyunk, nagyon komoly a kapcsolatunk és nagyon boldogok vagyunk. Előtte is rengeteg lánynál bepróbálkoztam de csak 1 kapcsolatom volt az is tartott 3 hónapig.

2013. nov. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Olyan itt nincs hogy kettő között. :'D Az úgy túl egyszerű lenne. Itt most csak ez a kettő van.. nincs titkos hármas lehetőség szóval erre várom a válaszokat.
2013. nov. 25. 23:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Én egyértelműen az elsőt.
2013. nov. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó, hát ha csak tényleg 1 lehetőség van a kettő közül, akkor mindenképp az 1.
2013. nov. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Második.

VISZONT

Kár, hogy a nők számára aki, nem adonisz, az nem ember, tehát itt bukik a második lehetőség.

2013. nov. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!