Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemmel együtt voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orsolya19890429 kérdése:

A férjemmel együtt voltunk menstruáció után és nem védekeztünk amikor végeztünk ki mentem a pisilni lehetek terhes attól függően?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

"amikor végeztünk ki mentem a pisilni"


Éééééééééééés???? Ez hogy függ össze a teherbeeséssel? Szerintem itt az ideje újra átlapoznod az 5.es biólógia könyvet.


De tudod mit, igen, azzal, hogy kimentél pisilni, mindent elrontottál, és már tuti biztos, hogy terhes vagy!

2013. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A pisi mit számít? Te a hüvelyedből pisilsz? :D


Házas vagy, és még a női anatómiát sem ismered? :D

2013. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noydra ***** válasza:
Ez is mutatja, hogy nem csak a fiatalok szexuális analfabéták.
2013. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi a választ de nem én vagyok ilyen tudatlan ha nem a barátnőm mert ő írta meg a kérdést csak az én nevemben de mindegy én tudom hogy hogyan lehet teherbe esni arról nem tehetek hogy ő nem.
2013. nov. 26. 12:49
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

:D


Te meg nem árultad el neki, merő rosszindulatból? Gyenge szöveg.

2013. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
meg attól függően nem kell a másikat leocsmárolni ha nem tud valamit
2013. nov. 26. 12:52
 8/15 A kérdező kommentje:
Én elárultam neki de ő inkább írt meg nem az én dolgom hogy tudasam vele hogyan készűl a baba ha nem a szüleinek kellet volna felvilágosítania.Meg nem is kell szerintem elmagyarázni OLYANNAK aki már szexel
2013. nov. 26. 12:58
 9/15 anonim ***** válasza:

Milyen jó, hogy te vagy a barátnője :) Igazán kedves tőled.


És kérlek definiáld nekem ezt a szót, hogy "leocsmárolni" , mert még sosem hallottam :DDDDD



Nem gáz ám, tanulni sosem késő, lapozz fel egy biológiakönyvet a szaporodás résznél ;)

2013. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én sem ismertem, az ócsárol szó vidéki alakja
2013. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!