Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek.. Ha sokan szepnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek.. Ha sokan szepnek tartanak, meg az emberek megneznek az utcan, akk miert nincs meg baratom?

Figyelt kérdés
eddig csak flortjeim voltak, es nehanybol kesobb netes beszelgetes lett, es eleg sokat irogattunk , de aztan csak abbamaradt....nem tudom h miert....pedig a baratokkal jol elbeszelgetek

2013. nov. 26. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
válogatós vagy
2013. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem minden a szépség.
2013. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
hol laksz?
2013. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Zakathol ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egy buta, sekélyes, flegma p1csa vagy. Ki tudja?!

Az utca embere csak a külsőd látja, attól még belül rohadhatsz.


Vagy csak szimplán annak a pár embernek nem jöttél be, akikkel beszélgettél. Majd jön valaki ha normális vagy, ne aggódj.

2013. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudod: a külső megfog, a belső megtart. Nem minden, ha szép vagy. Lehet a kisugárzásod, a személyiséged nem tetszik Nekik.
2013. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs is igényed rá. Jól elvagy egyedül is. Persze a környezeted nyomása miatt szeretnél egyet, hogy nehogy kikezdjenek emiatt.
2013. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem ismerlek.
2013. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat, remelem majd egyszer sikerul
2013. nov. 26. 17:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia valahogy megértelek bár nem vagyok egy túl jó pasi de én is már régóta keresem a pátlromat. Nemtudom mi lehet veled a probléma ha külsőleg azt állítod hogy semmi gond nincs veled. Bár a belső a legfontosabb szóval így nehéz megmondani. Ha szeretnéd akkor írj privit, hogy megismerjepek és ha úgyvan tudjak segíteni.
2013. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert rám vártál 17/f
2013. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!