Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lefordítaná angolról...

Valaki lefordítaná angolról ezt a videót? Úgy gondolom, hogy sokan megnéznék

2013. nov. 13. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak alapfokon értek angolul. A lényege az ,h a prof elmondása szerint lézerrel lehet befolyásolni az időjárást, ám a vietnámi háborúban (évtizedekkel ezelőtt) a CIA már vegyi anyagok segítségével is hozott létre pl esőt.
2013. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ez elég érdekesen hangzik...

2013. dec. 10. 09:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok... Sztem érdekesebb (és durvább) a HAARP (két "A"-val). Olvasgass róla... Alaszkában van egy antennahálózat. Persze a kamu hivatalos magyarázat szerint eredetileg más céllal. Holott egyrészt időjárás befolyásolásra, így pl a Cathrina hurrikánt is avval idézték elő.


Aztán a világ egyre több országában, hazánkban is mérgezik a népet, egyre többféle módon, pl chemtrail-lel. Ami vegyi csíkot jelent, vagy hasonlót. Múltkor GYőr-Moson megyében láttam, kb50 KM-en át.... különböző fémeket: alu, stroncium, bármium, amiket tartalmaz. Népírtó szándékkal. Persze hivatalosan ezt is félremagyarázzák, h miért... Másrészt időjárás befolyásolásra...


Aztán mindenki csodálkozik az utóbbi 2 évben, h mennyire megváltoztak az időjárási szokások, összemosódtak az évszakok, stb...

2013. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elírtam... utóbbi HÚSZ évben!
2013. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezekről hallottam már korábban...érdekesek.

Kár, hogy az ezekről szóló cikkek és videók többsége angol nyelven vannak.

2013. dec. 12. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogy! Tömegesen van mindenféle nyelveken, magyarul is! Én alapvetően csak magyarul értek jól, magyarul olvasgattam ezekről!

Piros Pirula Project - egy a sok remek közül.

[link]

2013. dec. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. dec. 16. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!