Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az írásról?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 26. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Először is azt, hogy most újra felkapták és a csapból is ez folyik...

Amúgy sajnálatos és igaz.

itt-ott nagyképű, de a történetek és a számok valósak.

2013. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit túloz, de ha tényleg ez a helyzet akkor az durva.
2013. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Anyukám megtanított arra hogy idegen linkekre ne kattintsak.
2013. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha mi fiúk meg tudjuk oldani normális munkából az egyetemet, akkor a lányok is meg tudnák, ha akarnák. Csak az a gond, hogy egyszerűbb és jobban keresőbb állás a krválkodás. És azzal áltatják magukat, hogy nincs választásuk.
2013. nov. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ezt kell véleményezni?

mert ha igen: az alábbi szerintem semmit nem ért az emberi kapcsolatokhoz, de még annyit se!


"Az emberek gyengék, mert egy idő után beleszarnak az életbe. Már megvan a csaj már megvan a csávó, és akkor már lehet úgy kinézni mint egy rakás szar. Csajoknál ez duplán sőt triplán igaz. Úgy érzik elhanyagolhatják magukat. Hát tévedés kedveseim, ezek ágyazzák meg a fasza kis megcsalásokat meg szakításokat nem mellesleg a szexuális élet csökkenését. Be lehet tolni azt a tiramisut, de utána nem kell sírni 36 évesen kutyák között hogy hol rontottam el... bence@lifetilt.hu"

2013. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tarnolf ***** válasza:

Nem azt kellett.


Egyébként elég szomorú ez így...oké, hogy tényleg nehéz megélni( de rohadtul ) meg minden, de akkor is ennyire elveszíteni a becsületet meg büszkeséget, hogy k.rválkodni kezdjen valaki...tényleg mocskos dolog ez a pénz, az ember szinte bármire képes, hogy megszerezze.

2013. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A "Bitch-Air A k**va járat" címűre gondoltam.
2013. nov. 26. 19:00
 8/11 anonim ***** válasza:
hát vannak akik nem tudják, hogy táncosként is lehet annyit keresni és nem kell széttenni a lábat. ennyit róluk
2013. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kicsit túloz et a majom, vagy nagyon naív, ha elhiszi a haverjának, h évek óta minden nap más nőt kefél és hasonlók!XDDD Egyébként ha ilyen körökben mozog, akkor nyilván ezt fogja látni, de ez nem jelenti azt, h minden egyetemista lány ilyen, vagy h ezek vannak többségben.
2013. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Hát,semmi újdonság nem volt ebben.Tény,hogy sok úgynevezett"celeb"szedi meg magát kur...kodásból.

A szomorú ebben az,hogy a mai tiniknek meg ők a példaképük,meg Miley Cyrus(vagy mi),meg a Kardasian ri..k,ezeket mutogatják a tv-be,meg az IM-be,Bravo-ba meg a Girl-be,MTV-be meg az ilyen szennyekbe.Nem egy lánytól hallottam már azt,én is,hogy,nincs lehetősége tanulni,vagy szarul lehet pénzt keresni a mai világban.Ő nem fog egy Pennybe megszakadni 70.000-Ft -ért,nem fog MC'Donalds-ba robotolni 400-as órabérrel.Persze értem én nem könnyű,de sok esetben ezeknek a lányoknak büdös a munka.

Egyébként nem tudom,hogy a cikk írója együtt lenne-e egy olyan lánnyal aki előtte ezzel kereste a kenyerét,csak mert szerintem igen elfogult a cikk.

Az a baj,hogy manapság "elvárás"a márkás cucc,drága Iphone,Ipode,stb...és ezért bizony oda kell tartani az Ipics..-at!

Én nem vagyok öreg(24),de tény,hogy megváltozott a világ,más az emberek érték rendje,ciki ha hiszel Istenben(csak a földi dolgok számítanak),ha nem te irányítasz a kapcsolatodban(nőként),ha kimutatod az érzelmeidet,ha nem taktikázol már a kapcsolat legelején,ha nem vagy trendi és tökéletes.

Szomorú ,de a világ azt sulykolja az emberekbe,hogy csak az számít mennyit keresel,hova mész nyaralni,milyen kocsid van.Ha nem ütöd meg a mércét már nem is számítasz.

Sajnos ilyen és ehhez hasonló dolgok miatt érzi kevesebbnek magát a mai emberek nagy része.

Hisz a televízióban is mi a fontos hogy az Éjjel-Nappal Budapest be összejött-e a Lilla meg a Géza.A Barátok Közt-forgatókönyvét meg szerintem Dan-szindrómások írják,ezzel is elbutítva minket.

A cikkben az örömlánynak meg annyi lefeküdni valakivel mintha kezet fogna?Ilyet véletlenül nem a szexuálisan és lelkileg kiégett emberek mondanak?Ennek a "KIslánynak"szerintem már vége.Ez az írás meg egy nagy rakás szenny.

2013. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!