Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Ez a lány mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Ez a lány mire használ engem? Vagy mi a célja velem? 18L és 26F

Figyelt kérdés

Még egyáltalán nem taliztam vele (hónapok óta beszélünk, de ez idő alatt sem találkoztunk még), csak neten dumálunk. Annyit tudni kell, hogy 300 km-re lakik tőlem, és félénk lány. Még képet sem küldött ez időt alatt.


Nagyon jól elbeszélgetünk, szinte minden nap keressük egymást. Már többször felhoztam egyéb módokat, hogy legalább láthassam: skype webcamera, facebook (ha közel lakna, nyilván személyesen...), mostanság igent is mondott de aztán megint elterelődött a téma.


A lényeg: bevallotta a napokban, hogy van egy másik srác is itt, aki segíteni szokott neki. Kérdeztem miben? "Ne haragudj, de ezt nem fogom elmondani neked". - hangzott a válasz.


Ha csomó mindenbe beavatott már, akkor miért hagy előttem fekete foltot? Megbízik bennem, mondta, de mi értelme akkor beszélgetnünk, ha nem akar előbbrelépést? Meg nekem miért nem mondja el, ha másiknak igen? Én vagyok a türelmetlen hónapok óta? Még csak nem is láttam őt...


2013. nov. 26. 20:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Rettegek, remélem nem rólam van szó.
2013. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1-es, nem te vagy: felismerném a stílusáról, írásképéről.
2013. nov. 26. 20:19
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem ha 3. üzi váltás után nem küldené el a fészes linkjét, akkor máe hanyagolnám, nemhogy több hónap után..
2013. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a pi csába
2013. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Azért ne legyenek illúzióid. Te még mindig csak egy virtuális idegen vagy számára. Találkozz vele! 300km ma már nem nagy távolság. Igaz költségvonzata azért van.


Mert ugye benzin + szállás

2013. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igazából én is már eldöntöttem, hogy hagyom a fenébe. Voltak is már ezekből viták, hogy türelmetlen vagyok a képkéréssel, meg skypeozással. De mégsem tudunk elszakadni egymástól végleg. Legalábbis nehezen menne.

Tényleg arra tudok gondolni, hogy jó vagyok neki ilyen netes barátkának, de semmi többet nem akar. Megértem, nekem sincs pénzem utazgatni hetente, kétehtente hozzá, meg nem hiszek a távkapcsolatban, de mégis olyan kis naiv (mármint romlatlannak érzem, meg aranyosnak) és ezért is szívesen beszélgettem eddig is vele.


Mit tegyek? Tényleg hagyjam? :)

2013. nov. 26. 20:23
 7/23 anonim ***** válasza:
Most komolyan, miből áll egy fészes címet küldeni? Gondolj már bele! Semmiből
2013. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy srác.
2013. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

A privátozónak üzenem: nem is az, hogy tetszik, mivel nem láttam még és ez is a bajom valahol, hanem ez az ártatlan stílusa jön be nagyon, mármint biztos neked is volt olyan, hogy nem ment az elszakadás akár neten akár élőben valakitől.


7-es: én nem szeretnék neki küldeni faces linket, hiszen azt mondta, ő küldi el majd az övét, hogy be tudjam jelölni. Meg engem sem jelölhet akárki be. Adatvédelem...

2013. nov. 26. 20:29
 10/23 anonim ***** válasza:
A úgy sincs pénzed utazgatni akkor...?
2013. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!