Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mi számotokra a vonzóbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi számotokra a vonzóbb, ha egy lány sminkeli magát, vagy ha sosem használ sminket?

Figyelt kérdés
Én smink nélkül is vállalom magam...

#Szépség...
2012. ápr. 27. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Aki szép, smink nélkül is szép.
2012. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően a természetességet kedvelem, így általában a smink nélküli arc jobban bejön. Persze vannak alkalmak, amikor jó, ha kicsípi magát egy nő, mintha szépen felöltözne.


Sok fiatal lánynak alapvető problémája, hogy nem tud sminkelni. Most nem azokra gondolok, akik tényleg elcseszik és az ember a látványukra felszisszen, hogy de kár volt. Arra gondolok, hogy csomó lány azért sminkel, mert úgy érzik, ez olyan alapvető igényességi kérdés, mint a fésülködés. A smink célja a hozott anyag javítása bizonyos dolgok kiemelésével és kisebb hibák eltüntetésével. Ezzel szemben ezek a csajok azért csinálják, hogy látszódjon, hogy sminkelnek; egyszerűen rutinból felkenik a szokásost, hogy legyen rajtuk smink (pedig ezért annyira kár a bőrt bántani). Nem egy csajnál fordult elő, hogy megjegyeztem nekik, mennyivel szebbek ma, mint máskor. Mire kiderült, hogy elaludtak aznap, ezért nem volt idejük vakolni, vagy elveszett a készlet és még nem volt pénz pótolni. Ráadásul volt, hogy bunkó lettem, mert a bókból azt szűrték le, hogy nem tudnak sminkelni (ami igaz is), nem azt, hogy mennyivel szebbek csak így természetesen. :D


Egy volt iskolatársam képes volt felhívni a város túlsó végén lakó barátnőjét, hogy vigyen neki szemceruzát, mert az övé elveszett, smink nélkül meg ki nem megy az utcára. Hozzáteszem, a sminkje annyiból állt, hogy ezzel a szemceruzával húzott egy kontúrt a szemére, ez számára mellőzhetetlen volt a sarki üzletig is. Párom, amikor 17 volt, ugyanezt csinálta buliba menet. Gyönyörű, nagy, barna őzikeszemei vannak, ami köré "csinosítás" címén rajzolt egy fekete gyászkeretet, ami nemhogy kiemelte volna, de tönkre tette a legszembeötlőbb szexepiljét...

2012. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kis smink érdekessé tesz, és a neki ettől van több önbizalma akkor jó dolog. Ha jól is csinálja, akkor mindenképp. Viszont akit nem látni smink nélkül az azért fura.
2012. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a fontos, hogy ne legyen feltűnő a smink, ha van is.

De ez hapsija válogatja, szerintem a legtöbb férfi nem nagyon foglalkozik vele.

2012. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én imádom ha sminkeli magát
2012. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

pont annyira szeretjük mi férfiak, ha tudtok normálisan sminkelni, mint amennyire ti lányok szeretitek azt pl, ha egy fiú sportol. alapvető, de nem szabad túlzásba vinni.


30f

2013. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!