Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az a legrövidebb idő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az a legrövidebb idő, amely alatt a barátnőm a csiklója izgatásával a csúcsra tud jutni úgy, hogy én csinálom neki?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
ez sokmindentől függ, nem ismerjük a barátnődet, szóval marad a stopper óra. ne legyél lusta/türelmetlen.
2013. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt honnan kellene tudnom? Ahogy írták, sok mindentől függ. Pl. tőled is, hogy jól csinálod e.
2013. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, jól csinálom.
2013. nov. 26. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk van, hogy 1,5-2 perc alatt elviszem a bnőmet, bár mindig csinálom ujjal is, nem csak nyelvel. van amikor kell 10-15-20 perc is.

Függ az ő nemi vágyától, mennyire van felizgulva, mennyire éppen kívánja a kielégítés azon formáját, milyen kedve van, van-e bármi féle zavaró tényező, én is hogy tudok ráhangolódni, stb...

Pl. egy unott, punnyadós hétvége után, mikor már azon görcsölünk, hogy mindjárt hétfő, hiába hétvége, fáradtak is vagyunk, kicsit szenvedés hangvételű a dolog, akkor 15-20 perc.

Ha már egy hete nem láttuk egymás, rég maszturbáltunk, a heti pörgés közepén vagyunk, jó kedvünk van, kívánjuk egymást, akkor mint írtam, 1-2 perc és kész van.


Gondolom neked is van, hogy elmész pár perc alatt, van hogy sokáig bírod. A nők is így működnek. :)

2013. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!