Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mi már, hogy beközöltem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mi már, hogy beközöltem a csajnak, hogy szar fizetésem lesz aztán látványosan elkezdett alábbhagyni az érdeklődése felém?

Figyelt kérdés
A kérdés nem provokatív, komolyan így jártam.
2013. nov. 26. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát papám, a pénz az úr
2013. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én férfi aggyal a következőképpen tudom ezt elképzelni:

- pénz részben egyenlő biztonsággal

- ha szórakozni akar, az is pénzbe kerül

- ha pizzázni akar, az is pénzbe kerül

- ha strandolni akar vagy welnessezni, az is pénzbe kerül

- a tömegközelekedés is pénzbe kerül

- az autó is pénzbe kerül

- minden pénzbe kerül


Szerintem úgy van vele, hogy ez így neki nem biztos, hogy jó, nem tudja elképzelni, hogy pl. azért ültök otthon, mert nincs pénzed vele kikapcsolódni valahol. Persze az is lehet, hogy pusztán pénzéhez r*banc, aki elvárja, hogy minden sz*rt megvegyél neki. Válaszd a neked jobban tetszőt. :D

2013. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!