Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetünk valakinek a függője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk valakinek a függője?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül kell hogy együtt legyünk az illetővel, lehet nagyon jó barát is (fiú-lány esetre gondolok). 8 éve ismerem már, és vagyok jóba vele, és úgy érzem hogy ő a lelki társam, és ha egy napot már nem beszélek vele olyan mintha kitépnék a szívemet. Nem azért, mert nincs más akivel jóba lennék, hanem mert egyszerűen vele tudok mindent megosztani és tudom hogy megért. Nem vagyunk együtt. Talán a függője vagyok, vagy ez mi? Ennek ellenére képes lennék mással összejönni, csak akkor is tudom hogy rá szükségem van.


L/21


2013. nov. 26. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
igen van ilyen :S
2013. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"úgy érzem hogy ő a lelki társam" leírtad a kérdésedbe a választ
2013. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ismerek hasonlót és nagyon beteg.
2013. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak azt nem tudom, hogy mi lesz később, mikor már mindenkinek meg lesz a saját dolga, családja. fent lehet ezt tartani, vagy idővel tönkremegy?
2013. nov. 26. 22:57
 5/5 A kérdező kommentje:
beteg?
2013. nov. 26. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!