Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek magammal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek magammal? (fontos, kérlek segítsetek)

Figyelt kérdés

18éves sràc vagyok és éretségi elött àllok,és nem tudok semmit szóval nem hiszem h vmi fényes lesz az éretségim.sztem a matekon kivül ami kettes lesz a többi mint hàrmas lesz(remélem).a gond az hogy gyengébb a memoriám mint az àtlag,nehezen tanulok és helyesen se tudok írni,tovàbbà az íràsom is elég nehezen olvashatatlan.

a fő baj h van kb 5-6milla adósàgunk ami ràm vàr h fizethesem.(szép kis minuszból kezdem az életet ugye?)

szóval az baj hogy nem tudom hogy mit dolgozhasak,mi legyen belőlem.

olyan állásra lenne szükségem ami havi 200ezer ft-t vagy többet hozna azért hogy megtudjak élni és ne dobjanak ki a lakásbol a szüleimmel együtt.

szóval abban kérek segítséget,h tudnàtok olyan munkàkat,àllàsokat ajànlani amikre alkalmas lennék és segítene a kritikus anyagi helyzetunkön?sajàt munkàtokat is ajàlhatjàtok ha jó lenne nekem,vagy adjatok tanàcsot h milyen pàlyàt kénne megprobàlnom ahol lenne esélyem munkàt szerezni.

jah és akik ezen az oldalon még panaszkodni mernek hogy jaj de nehéz nekem stb azok elöbb gondoljàk magukat a helyzetembe...


tehát bàrmi hasznos tanàcsot ötletet örömmel fogadok.


és igen,rosz kategória de máshol erre nem kapnék vàlaszt azt tuti.itt legalàbb biztosan elfogjàk egy pàran olvasni.és kérem a kedves moderàtorokat h ha lehet legalàbb csak erre a napra had maradjon itt a kerdesem...



2013. nov. 27. 22:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%

ku--vák futtatása, kábítószer csempészet, betörés, rablás....kb ennyi.


Magyarországon élünk, itt tisztességesen nem lehet megélni.

2013. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1#köszi,de inkàbb menj aludni.
2013. nov. 27. 22:11
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem nagy ambíciók, a fizu igényed nagyon nem nagy, de a szakmák többsége nem fog neked Magyarországon ennyit fizetni rögtön, hanem csak akkor ha a kellő tapasztalatod, motivációd és személyiséged is megvan.


A programozás jól megy? Akkor legyél programozó, kb. 3-4 éven belül meg fogsz keresni ennyit, de a matekkal ne is próbálkozz, tehát egyetem kilőve.


Menj közgazdaságtani egyetemre, legyél vállalkozó, vagy marketinges, és ha jól csinálod, akkor megkeresed már az első hónapoktól ezt az összeget.


Vállalkozz! Mást nem tudok. Muszáj lenne tanulnod, de a magyar oktatási rendszertől ne várj semmit, aki ebben az országban tud valamit, nem onnan tanulta. Erre minél hamarabb rá kéne döbbenned: nem feltétlenül te vagy a hülye.


Megkérdezném: honnét van ennyi adósság?

2013. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Értelmes vàlaszokat legyetekszivesek
2013. nov. 27. 22:12
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát fel van adva a lecke az biztos. Az kellene/kellett volna észrevenned hamarabb , hogy ha már nem milliomos családban születtél , akkor kb. az egyetlen legális kitörési lehetőséget a tanulás jelenti. De még nincs késő , van még fél éved , embereld meg magad és csinálj egy normális érettségit ! Utána meg csinálj vmi szakmát. Bár a mai sz*r világban így se lesz egyáltalán egyszerű.. Nem irigyellek az biztos , szóval nem is akarok okoskodni , meg osztani az észt , szerencsére én nem voltam/vagyok ilyen sz*r helyzetbe.. Illetve talán mégis van egy lehetőség.. Menj ki külföldre vmit dolgozni , amihez nem kell magasabb iskolai végzettség (konyhára,futár) vagy , ha lesz szakmád , akkor azzal. Nah azzal mondjuk , kicsit ütemesebben le lehetne talán faragnod az adósságot és helyre tenni az életed..


Sok sikert !


20F

2013. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

3#bocsi csak telon vagyok a 4.üzit nem neked szàntam.

az a svàjci frank hitel tett tönkre minket.

2013. nov. 27. 22:16
 7/19 A kérdező kommentje:

5#igen,a kitőrési lehetőségem a tanulàs lenne ha nem lennének benne problémàim...

úgy képzelj el h amit egy átlagos ember egy pl töri dolira(max 1,5oldal egy a4es fuzetben) tanul az kb fél óra alatt meglesz neki,nekem kb 2-3óra úgy h megse marad 1-2napon tovàbb.ezért gàz az éretségi nekem mert 4év a anyaga ugye..

2013. nov. 27. 22:22
 8/19 anonim ***** válasza:

Nos, igazából másnak sem marad meg hosszabb ideig, legalábbis annak, akinek van annyi esze hogy elfelejti, annak nem.


De szerintem a tanulási módszereiddel lehetnek nagy gondok, erre volna érdemes ügyet fordítani. Tanulj a magad kedvére, valami szakmát hobbiból (pl. programozás), és ezzel gyakorold, hogy hogyan tanulsz jól. Többet megtudsz magadról => sikeresebb leszel.

2013. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Aha , értem .. hát az nem túl jó :\ Akkor nekem csak a külföldi munka jut most hirtelen eszembe , de ha lesz még vmi leírom !
2013. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 CRANK0729 válasza:
Mondj le az örökségröl minden ágról hátha segít az adósságodon.
2013. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!