Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőfaló pasi igy viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőfaló pasi igy viszonyul hozzád, az mit jelent? 19/L

Figyelt kérdés
1-2 éve ismerem, olyan átlagosan-kedvesen viselkedik velem. kétszer majdnem egyjszakásba keveredtem vele, de mind a kétszer épp meg volt, ennek ellenére velem aludt, másnap persze egész távolságtartó volt.
2013. nov. 27. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
azt hogy meg akar tömni
2013. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2013. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kell még egy strigula a listára.
2013. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg akar d.ugni. De kinézem belőled, hogy leszel olyan ostoba, és azt hiszed, hogy majd tőle kapsz szeretetet, és meg lehet bízni benne... stb., aztán majd jól pofára esel, és jössz ide sírni egy kérdést.
2013. nov. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak meg akar d.gni, voltam én is ilyen helyzetben, még szédítgetett azzal is, hogy mennyivel értelmesebb vagyok, mint a többi lány, meg nem is volt annyira távolságtartó.. de hidd el nem akar többet.
2013. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!