Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy pasi olyan szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy pasi olyan szerelmes hogy képes megváltozni, ha előtte minden barátnőjét megcsalta?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Az emberek nem változnak.
2013. nov. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem akarlak elkeseríteni, de a szerelem előbb-utóbb elszáll... és akkor mi tartja vissza?
2013. nov. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Kutyából nem lesz szalonna.. Csak idő kérdése, hogy a mostanit is meg fogja, ha már elmúlik a nagyon nagy szerelem időszaka, és jönnek a hétköznapok.
2013. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Hát az attól függ, hogy hány éves a pasi, miért csalta meg az exeit stb?

Olyan is lehet, hogy benned megtalálta azt,akit eddig keresett.

2013. nov. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igaz az én párom nem megcsalta az exeit, csak szeretett nekik hazudozni. Lemondott találkozókat mindenféle hülye indokkal, hogy éppen miért nem ér rá stb. mert nem volt kedve hozzájuk. Mikor velem megismerkedett, szinte az első 1-2 hét után már nála laktam (hivatalosan 1 éve költöztem oda hozzá, 2 éve vagyunk együtt), sosem vert át, sosem mondott le találkozót úgy, hogy valamit kitalált volna, és még ezt is ő mesélte nekem, hogy milyen érdekes, hogy nálam eszébe sem jutna hazudozni, míg szinte az összes exének kamuzott erről-arról. Szóval szerintem igen, lehetséges, hogy megváltozott, benőtt a feje lágya és már nem az az életcélja, hogy casanova legyen. Akik azt állítják, hogy előbb-utóbb úgyis meg fog csalni, miből gondolják, hogy egy ember nem komolyodhat meg, és akarhat ténylegesen egy komoly kapcsolatot, családot?
2013. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
a szerelem elmúlik...és a a kutyából nem lesz szalonna, előbb utóbb újra a régi lesz.
2013. nov. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%

Kizárt!


Lehet, hogy megváltozik, de csak rövid, átmeneti időre.

Garantáltan téged is meg fog csalni előbb-utóbb.

2013. nov. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez mindentől függ.. Ismerek egy olyan srácot aki váltogatta a barátnőit amint megfeküdt nekik már ment is tovább. Nos mi se értettük miért csinálta ezt...Elég szép barátnői voltak de őt ezt nem nagyon érdekelte sose szerelemre ment. Elvileg fél(t) a csalódástól. Tavaly előtt nyáron sokat összejárt egy lánnyal..Mikor kisebb vita volt közöttük már minden baja volt, hogy miért csinálja ezt a lány. Nagyon szerelmes lett a lányba. A lány tudta, hogy milyen élete volt eddig. Csajról-csajra járt. Félt ő is..hozzánk jött segítségért. Majd Novemberben összejöttek. És még azóta is boldogok.Akárhányszor összefutok az ismerőssel mindig áradozik róla. Mi is megnyugodtunk, hogy végre egy normális csajnál leállt mindennel, és tényleg boldog. :)


Azért mi is sokat segítettünk neki. De minden ember más.

A nőnek legyen tartása, és ne hagyja magát olyan könnyen. Ismerje ki a másikat. Haverom nője eléggé "rafinált" volt. Nem hagyta a csókot sem, de meg se feküdt haveromnak. Így nehezebb volt haveromnak "becserkészni-e", de elmondása szerint így még jobb volt, hisz küzdeni-e kellett a nőért. :)

2013. nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
A nők szeretik ezt hinni.
2013. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

8 éve vagyok együtt a férjemmel. Voltak előtte párkapcsolataim, amikben félreléptem. És a férjemhez 8 éve hűséges vagyok!!!

Amikor félreléptem, fiatal voltam, nem voltam elég érett, felelősségteljes, sok mindent nem úgy ítéltem meg, mint ma, felnőtt fejjel. És természetesen akkor nem akartam senki iránt elkötelezni magam, éltem. Ma meg már nincs ez.

Szóval azt mondom, hogy igen, lehet bárki hűséges valakihez, ha az minden téren megad neki mindent, ha az tényleg a hozzá illő ember, még ha korábban nem volt egy hűséges típus.

2013. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!