Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megőrült?

Figyelt kérdés
A barátom megbuggyant. Ma úgy jelent meg,hogy a haját teljesen leszedte,majdnem kopaszra és egy olyan buzeráns kabátot vet amitől még bieber testvér is megborzongna.Pont ezeket a dolgokat utálom, és ő szándékosan csinálta.Mi a fasszom Baja vanÜ Nem is akart beszélni róla.Ötlet?Tudom,hogy az utóbbi időben elhanyagoltam kissé, de írnom kell és inkább a barátnőimmel találkoztam, de nem óvodába járunk,hogy így vonza magára a figyelmet!Mjd megszokom a haját, hát eddig sem a frizurája miatt szerettem, de mégis mi ez?

2013. nov. 27. 22:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Elcsúszott a fürdőszobában a szappanon és éppen a kezében volt a borotva és sutty! esés közben levágta a haját. Így történhetett.
2013. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Gyerekek ti nagyon hülyék vagytok. Mindegy, inkább élvezzétek ki amíg vagytok egymásnak.
2013. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az exem is tiszta búza lett. Gondolta majd fiatalosan fog kinézni, de csak szánalmas lett. Ha jó úgy neki, akkor jó. És levágatta a haját, miután összevesztünk, én pedig mindig is a hosszú hajú (minimum rendesen bele lehet túrni) pasik tetszettek nekem, de így tulajdonképpen csak megkönnyítette nekem az elválást, mert már nem látom helyesnek. :)

Próbálj beszélni vele. A haj visszanő, és a metroszexualitás sem lesz mörökké divat.

2013. nov. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
* Nekem pedig
2013. nov. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na, ezt jól elírtam (13)
2013. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!