Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek mennyire jön be ha egy fiú testnevelés órán jól teljesít? Láb nélkül mászik kötelet, stb.

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

"Láb nélkül mászik kötelet"

Ez aztán teljesítmény :D:D

Ez a minimum elvárás jobb helyeken.Pedig én gépész suliba jártam.

2013. nov. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
# 1 :DDDDDDDD nálunk már általánosba 8.-ban is úgy kellett :D
2013. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk vagy egy srác aki nagyon ügyes...de elég csúnya...szóval ez nem attól függ
2013. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ja ötöst másképpen nem is lehetett kapni nálunk se...a szertorna hogy megy?
2013. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kéz nélkül is tudok!
2013. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már általánosban külön tornáztak nálunk a lányok és egy fiúk, úgyhogy fogalmunk sem lehetett, hogy ki az ügyes és ki nem. Meg egyébként is: osztályon belül elvétve volt kapcsolat.
2013. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egyik fiú mindig "külön feladatokat" csinál, kézen járkál, meg egyéb ilyen kevésbé sem feltűnő dolgok. Legszívesebben felrúgnám a Holdra. De tudom, te nem így értetted, de én konkrétan lesz....m, hogy hogy teljesít tesi órán. Ha a Cooper-tesztben 30 métert fut, vagy ha 5 méterre tud helyből távol ugrani, nálam ugyanolyan esélyekkel indul, mert egyáltalán nem ez számít.
2013. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, egy átlagos! pasinak van olyan ereje, hogy kötélmászáskor csak a karját használja. Az hogy most mindenki olyan punnyadt, hát... :/


És amúgy totál lényegtelen mit produkálsz tesi órán. Bár a mostani felszínes csajoknak lehet imponálhatsz vele. De egyébként az biztos, hogy hátrányodra nem válik ha normális erőnléted van. :)


De ez a kérdés... olyan ariii. :) Áltsuliban kérdeznek ilyesmiket. (nem bántásból)

Mi akkor leszartuk hogy a másik srác mit csinált, nem nagyon érdekeltek a saját osztálytársaink (mivel őket láttuk tesizni, akit nem látunk még annyira se számít órán mit csinál), hozzánk ők még gyerekesek voltak.

2013. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olyan szinten tojom le, hogy azt a rendelkezésemre álló szavakkal ki sem tudnám fejezni. Őszintén.

Olyan lány vagyok, akinek sosem volt a sport az erőssége, a szenvedélye még úgy sem, így az érdeklődésem is teljesen másfajta területeken terebélyesedik el. Ha egyformán bénánk lennénk, inkább az lenne előny, mert jó alap az együttérzéshez.:D

2013. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!