Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik a testnevelés...

Nagyon tetszik a testnevelés tanárom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején. Tudom, hogy nem fogtok sok esélyt adni ennek az egésznek, de én is csak a véleményetekre vagyok kiváncsi. Én 17éves (lány) vagyok ő most végzett az egyetemen max 26 lehet. 9év korkülönbséggel, engem ugyan nem tanít de mégis csak egy tanár. Sosem beszéltem még vele, de szerintetek, hogy kezdhetném el? Van ebben remény? Visszajelzésekből, hogy mélyen belenéz a szemembe, követ a tekintetével ilyesmi én is látom, hogy valamennyire csak tetszhetem neki, de ő csak egy tanár nem ő fog hozzámszólni. Valami ötlet?


Előre is köszönöm válaszotokat! Gonosz megjegyzésekre nem vagyok kiváncsi csak véleményekre :)



2013. okt. 2. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hagyd hogy megnevelje a tested :D

de most komolyan nincs egy normális osztálytársad ?

2013. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gonosz megjegyzés is vélemény..:D 9 év korkülönbség miatt valószínűleg sokkal tapasztaltabb szóval simán átvághatja a fejedet..:D
2013. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És gonosz véleményt? :D

Na jó, nem.

De: szerintem esélytelen! Minden fiatal férfi aki nem meleg követi tekintetével a csinosabb lányokat, szemre veszi de ez még nem jelent tetszést, szimpátiát. Ugrana mindkettőtök karrierje a suliban.

2013. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Suli végét várd ki! Utána lehetne valami. Suli közben a tanár-diák viszonyba ez nem fér bele.
2013. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valakinek lesz egy jó estéje:D
2013. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha tapasztalatot ....menj be az irodájába...biztos hogy megfektet...kapcsolat? a-a kiscsaj ne álmodj sajna ..(kivételek akadnak)
2013. okt. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg, hogy nem mennek bizonyos tornagyakorlatok, és segítség kéne, és őrá gondoltál, hogy segíthetne. Például a talajtorna gyakorlatokhoz kérhetnél tőle segítséget.

Ha belemegy és találtok rá időpontot, tornadresszben jelenj meg előtte, és ne vegyél rá semmit. Ha mást nem is, fogja tartani a lábadat, miközben kézen állsz, megfogja a csípődet, amikor fejenállni próbálsz, stb. Legalább érezheted a kezét a testeden. Ha merész vagy, fejenállás közben csinálj egy terpeszt. Aztán ki tudja, lesz-e vmi vagy nem.

2013. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!