Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy észreveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy észrevegyen vagy megszólítson?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy megtetszett egy fiú (a suliban szoktam látni), csak a baj az, hogy még soha nem beszéltem vele. Azt hiszem, hogy Ő is észrevett már engem, bár nem vagyok benne biztos, de már volt, hogy elég hosszan nézett. Persze, tudom, hogy ez még nem jelent sokat. És a másik, hogy nem merném megszólítani, mert biztos leblokkolnék, hiszen már akkor is megszűnik minden, amikor meglátom. másrészt pedig dühös is vagyok, mert nem akarom, hogy ilyen hatással legyen rám, mert nagyon sokat szenvedtem már egy másik fiú miatt, és nem akarom megint azt érezni. Így inkább nem élem bele magam semmibe. Egy éve most fordul elő először ez velem, hogy valaki ennyire tetszik. Két évvel idősebb nálam.
2013. nov. 28. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.Vagy cselekszel vagy ne is álmodozz róla.
2013. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De pontosan mit kéne tennem?
2013. nov. 28. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyelj segítek, de elötte nem lennne rossz tudni néhány dolgot.

Van akármi ami közös hobbi vagy valami?

Milyen idös vagy?(értem én hogy 2 évvel idösebb nálad, de nem mindegy hogy te 16 ö 18 vagy esetleg fiatalabbak.

Mikor tudott hosszù ideig nézni?Közeli a szekrényetek, vagy csak körülnézel és látod, hogy téged néz?

2013. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 14 vagyok, Ő pedig 16, mindketten februárban leszünk egy évvel idősebbek. Hát... Láttam már egy iskolai színdarabban és engem is eléggé érdekel ez a téma. Nem tudom ez mennyit számít. Általában akkor szokott nézni, mikor elmegyünk egymás mellett és utána pár másodperccel látom, hogy még mindig néz. Volt, hogy egyszer mögötte mentem, hátranézett, azt hiszem rám, mivel elég közel volt, és mosolygott.
2013. nov. 28. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen régen láthattad abban a darabban, de ha nem túl régen, akkor " megdöbbenhetnél"(kicsit ,tudod, minths akkor ismerted volna meg.) ,mikor tudod, hogy figyel és elég közel van és megkérdezheted, hogy nem ö volt-e.

Ha régen volt ehhez, akkor menj oda és kérdezd meg, hogy" miért néz ö téged?"Ehhez vágj komoly arcot és mikor végigmondta mosolyodj el.Ebböl a srácnak tudnis kell, hogy viccelsz és ez talán megtöri a jeget.

Ennyi ,sajnos többet nem tudok segíteni.Az a baj, hogy mivel nem tudsz közös hobbiról, elég nehéz bármi tanácsot adni.Ráadásul elég necces.korban vagytok, mivel, bocs hogy ezt mondom, de egy tényleges kapcsolathoz még csak a srác elég idös, épp ezért elég furcsa lehet neki.(nekem is volt hasonló szerelmem, az nem jött össze ,bár nem feltétlenül a kor miatt.

2013. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. nov. 28. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!