Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne, hogy esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lenne, hogy esetleg változzanak a lány érzései? Lányok, ti vonzóbbnak tartanátok egy ilyen srácot (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel régóta jóban vagyunk, elég sokat beszélgettünk, bár a lelkünk legmélyebb bugyrait azért nem tártuk fel. Nemrég elköltözött messzebbre, ott kapott munkát, a barátjánál lakik, de időnként hazajár. Régebben írtam neki, hogy mi újság stb., meg szoktuk azért tartani a kapcsolatot. Aztán kérdeztem tőle, hogy kérhetnék-e tőle segítséget, mondta, hogy igen, hiszen barátok vagyunk. (Meglepődtem, mert nem gondoltam, hogy már kialakult köztünk a barátság.) Így hát leírtam, ami nyomasztott, és amit már évek óta meg akartam vele beszélni, csak sose mertem. Hogy megértsen, nagyjából leírtam neki az életemet, a problémáimat, a betegségemet, meg hogy hogyan próbáltam kimászni a gödörből. Erre megköszönte a bizalmamat, és az volt a lényeg, hogy kvázi csodál, hogy ennyi mindent kibírtam, és hogy még van erőm másokat vigasztalni, megnevettetni stb., meg hogy sokkal erősebb vagyok, mint a macsók (pedig a barátja is jóképű, stramm srác). Azt is írta, hogy majd szeretne velem személyesen is beszélgetni. Annak idején tetszett nekem (egyébként most is, és tudom, hogy nem szép dolog, de titokban szoktam reménykedni, hogy esetleg idővel többet lát majd bennem), elég bénán el is hívtam valahová, de nemet mondott, igaz, meglehetősen normális, intelligens módon, szóval abszolút nem bántott meg. És most itt van ez az egész. Örülök neki, de félek is attól, hogy újra felkavarodnak bennem az érzések. Szóval lehetséges lenne, hogy ezek után kicsit többet érjek a szemében, hogy kicsit másképp nézzen rám? Lányok, ha ti ilyesmit írnátok, az valamiféle változásról tanúskodna? És esetleg elkezdenétek a pasit látni abban a srácban, akiről megtudnátok, hogy lelkileg talán erősebb, mint a "vagány" srácok, és hogy tett önmagáért valamit? Vonzóbbá válna így a szemetekben? Mindenkinek megköszönöm a válaszokat, tényleg kíváncsi vagyok, ki hogyan látja a dolgokat.

2013. nov. 28. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha beleképzelem magam a lány helyébe, nekem jobban tetszett volna, ha az életedről, problémádról, betegségedről személyesen beszélsz nekem. Az írás ilyenkor annyira passzív, hogy attól tartok élőben nem tudnánk már olyan jól elbeszélgetni.

(Ezért hagytam fel én már az interneten való ismerkedéssel.)

Szóval nem tudom milyen okot adott arra, hogy visszautasította a találkát, de lehet ez lehetett az. Igaz, hogy ő mondta szeretne veled beszélgetni erről személyesen, de mint mindenki más, ő is meggondolhatja magát, miután aludt egyet.

De próbálkozz még szerintem, és azt tanácsolom olyan helyre hívd el, ahol beszélgetés közben csináltok is valamit. Szóval nem sétára gondolok, hanem valami kajáldára, vagy korcsolyára. Úgy sokkal lazább.

Sok sikert!

2013. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Élőben is rengeteget beszélgettünk még annak idején, amíg el nem került másfelé. Sokszor gondoltam arra, hogy személyesen is beszélek vele ilyesmiről, de nagyon féltem, és nem nagyon szoktam senkivel sem ennyire mélyre lenyúlni. Régen azért utasíthatott vissza, mert a félénk, zárkózott srácot láthatta bennem, és nem ismerte a dolgokat, plusz nyilván udvarolt neki másvalaki, aki több/jobb volt. De ez már több éve volt. Most konkrétan annyit írt, hogy szeretne személyesen is beszélgetni azokról a dolgokról, amiket most leírtam neki. Régóta ismerem őt, szóval biztosan nem fog átverni. És az írásából azt éreztem, hogy nagyon megérintette őt mindez, és meglepődtem, hogy most ő akar velem leülni beszélgetni. Valahová majd beülünk, aztán remélhetőleg jól elbeszélgetünk, bár nyilván zavarban leszek. És tényleg félek egy kicsit, hogy mi lesz, ha előjönnek az érzéseim, hogy én még mindig többet érzek iránta, pedig nem lenne szabad, és hát mivel ő is a barátjánál lakik, tudom, hogy nem nagyon lenne esélyem nála, de közben meg mégis ott mocorog bennem valami.
2013. nov. 28. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz vagyok, az első.

Ismerős a helyzet, és azért mocorog benned még valami, mert pozitívan állsz a dologhoz, várod, hogy beszélgessetek és örülsz neki, hogy szeretne veled találkozni ==> reménykedsz benne, hogy vonzóbbnak talál majd vagy már most vonzóbbnak tart. :)

Arra, hogy a barátjával él pedig sokat nem lehet mondani. Te ismered, ha úgy érzed, az jön belülről, hogy talán igen még lehet esélyem így, akkor meg kell próbálni!

Szurkolok.

2013. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nekem már csak a remény maradt, mert soha senkinek nem kellettem. Bárkivel ismerkedtem, reménykedtem, de mindig csak ennyi jutott, a vágyakozás, a reménykedés, utána meg mindig jött a koppanás. Nem tudom, tőle mit várjak, de az az igazság, hogy mire el tudtam volna őt valamelyest felejteni, valahogy mindig az utamba hozta az élet. Sose tudtam őt teljesen elfelejteni, de vannak még páran ilyenek az életemben. A barátjával él, és onnan jár dolgozni a közeli városba, én meg itt vagyok x km-re, szóval emiatt nem gondolom, hogy váltana.
2013. nov. 28. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy emberileg értékelünk valakit, nem jelent szexuális/romantikus vonzalmat. A barátok azért barátok, hogy megbízzanak egymásban, és elmondjanak hasonló titkokat.
2014. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!