Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma az iskolaban egyik osztalyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma az iskolaban egyik osztalytarsnommel akit mellesleg en nagyon kedvelek . (? ) Tobbi lent.

Figyelt kérdés
... azt hittem hogy o csak baratkent kedvel. Ma viszont tornaoran kint voltunk es kettesben maradtunk es lassan osszeert az orrunk majd megcsokoltam viszont egy par masodpercel kesobb megfogtam q feneket es kisse megemeltek. Erre meg megpofzott es elfutott. Mivel utolso orank volt enm tudtam bofsanatot kerni tole. Amiben viszont segitseget kell most toletek kerjek az az hogy ez most ot ramenosen erintette vagy csak nem tustw hirtelen kezelni a helyzetet. Azt hiszem hogy neki sem volt meg normalis parkapcsolata ahogy nekem sem. Lehet hogy mostmar az osszes eselyemet elszurtam es inkabb hagyni keplene ezt a lanyt? Vagy beszeljem meg vele a dolgot. Az ekezet nelkuli fogalmazas miatt elnezest kerek es a valaszokat elore is koszonom. Amugy mind a ketten 16 evesek vagyunk.

2013. nov. 28. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Mond meg neki az igazat! Ha te tényleg szereted őt, akkor mond meg neki! Max. annyi történhet, hogy azt mondja, nem. Ha viszont csak a barátja akarsz lenni, akkor kérj bocsánatot tőle.
2013. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 13/F (most mond hogy nincs ebben tapasztalatom, de nekem is van barátnőm, és én így gondolom. Egy próbát megér.) :)
2013. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A lany tudja hogy mit erzek iranta. Amikor elmondtam neki akkor mondta hogy neki az eddigi megfelelt es nem szeretne tobbet hogy csak maradjunk baratok. Ennek viszont volt egy eleg eros elozmenye.
2013. nov. 28. 22:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Az ékezet nélküli írás a legkevesebb.. Írj legalàbb érthetően!!

Dee beszéld meg vele a dolgot..

2013. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
En ugyan nem mondom hogy nincs tapasztalatod. Nekem meg 16 eves fejjel nincs baratnom eddig meg nem is volt veled ellentetben skinek mar biztos volt egy fel tucat..
2013. nov. 28. 22:31
 6/10 Pj0tr ***** válasza:
A pofont azért kaptad, mert hiába csókolt meg, még közel sem vagytok olyan viszonyban, hogy a fenekét markolásszad. Szóval kérj sürgősen bocsánatot.
2013. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4-es, megkérhetlek, hogy ne legyél nyelvtannáci? Telefonról irtam, és szerintem nem az számít, hogy hogy írsz, hanem hogy mit írsz!

13/F

2013. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Beszéld meg vele, hogy ő mit érez irántad. Az alapján döntsétek el, hogy mi legyen. De mindenképpen legyél vele őszinte!
2013. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát öcsém, ezt benézted... Francért kellett egyből nyúlkálnod. Ha nem akarsz tőle komolyabbat akkor sürgősen kérj tőle bocsánatot. Ha pedig szeretnél is valamit akkor is első a bocsánatkérés utána pedig a helyedben tepernék érte. 26/F
2013. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze mar bocsanatot kertem tole viszont azt hogy hogyan is kedjek neki ennek a te alatalad javasolt hajtas dolognak elkepzelesem sincs.
2013. dec. 7. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!