Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy pár "aranyos"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy pár "aranyos"?

Figyelt kérdés
Barátom szerint mi azok vagyunk, más is mondta már, de én nem igazán értem ez mit jelent. :D Szerintetek?

2013. nov. 28. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Látszik rajtuk az összetartozás, bohókásak, felszabadultak, meglátszik a tekintetükön a szerelem...stb. :)

Mi is ilyenek vagyunk.

2013. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hihi ez meglátszik és kész :)
2013. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ezt akkor hallom sűrűn,mikor osszuk egymást (de nem komolyan).
2013. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont ahogy az #1 mondja.. :D
2013. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Lepontozó manó itt is játszik?

Nyomkodd csak a pirosat cupák!!! :D

2013. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Juhú, lepontozós játék!
2013. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt észre lehet venni. Amikor a volt barátnőmmel voltam arról sokan mondták hogy csak egy áll mosoly csak fellángolás, nem voltunk úgy el nem is illettünk össze amit utólag el is ismerek. De még nyáron megismertem egy aranyos kedves lányt aki nagyon csinos tényleg nagyon csinos és aranyos a kinézete pedig nincs megelégedve magával mert picit duci meg hagy ne soroljam igaz az nem látszik rajta úgy és sokan bántották már emiatt de én mondom az kel ami ott van de azon kívül is nagyon jó az alakja. Én sem vagyok egy hű de adonisz pasi, elég kövér vagyok sajnos de folyamatosan dobom le a kilókat tehát haladok a fogyás felé és mellette kondizok is meg eljárok a barátnőmmel kocogni és mi egymás. De nagyjából ugyanazok vagyunk, ő igényesen öltözködik én meg ahogy nekem kényelmes de odafigyelek hogyan nézek azért ki. Mi nem is a külső alapján tetszettünk meg egymásnak igaz élőben találkoztunk először tehát nem vak netes ismerkedés de nagyon jókat eldumáltunk facebookon és ugye akkor már nekem bejött a csaj de a csaj mondta is hogy én meg a csajozás hagyjuk már, de attól még megismerne mert szerinte jófej vagyok. Igen megismert és belém szeretett mert tudja jól hogy összeillünk ugyan az a gondolkodás módunk, nagyon hasonlít a modorunk, gyakorlatilag mindenbe összeillünk és ugye én a volt barátnőm óta borzalmasan szenvedtem a szeretet hiányba amit sokéig nem mondtam el a csajnak meg azt sem hogy önbizalom hiányos vagyok de egyben motivációm sincs rá, ő akkor aztmondta hogy segít rajtam, de azt nemtudta hogy kivagyok már éhezve a szerelemre, de ugye amikor találkoztunk akkor nagyon jókat elhülyéskedtünk és hosszas szemezés után a csaj megölelt engem amitől olyan szinten elérzékenyültem mert éreztem hogy van nő aki tényleg odafigyel rám és tényleg megtesz mindent hogy boldog legyek mert hiába vannak haverjaim, hiába jó a viszonyom a szüleimmel, testvéreimmel, megint más a szerelem, és akkor úgy éreztem hogy fontos vagyok annak a lánynak csak már ő sem tudta hogy most barátként szeret vagy jóval többet szeretne tőlem, végül látta rajtam hogy elérzékenyültem és potyogtak a könnyeim a boldogságtól na az neki is adott egy hatalmas lökést és egyből rájött hogy én kellek neki.

Nagyon boldog voltam amikor összejöttünk hihetetlen milyen érzés az ha végre rám talál az igaz szerelem. Sokan neveznek minket ezért aranyos párnak mert tényleg a barátságból lett a szerelem és tényleg elég érzelmes kezdete lett a dolognak és gyakran elérzékenyülök amikor kettesben vagyunk és mondjuk szeretkezés vagy csak sima ölelkezések után mosolyogva nézünk egymásra, vagy csak jókat hülyéskedünk, az utcán vagy romantikázunk valahol. De a barátnőm is szó szerint ilyen mint én, látszik hogy összeillünk. Nagyon sokan megjegyezték már nekem hogy rajtunk tényleg lehet látni hogy szeretjük egymást és nem erőltetjük nem úgy mint a volt barátnőmnél. Tényleg csak úgy látszik hogy vannak itt érzelmek és észrevettem már hogy amikor találkozunk az utcán és van néhány járókelő a barátnőm egyből a nyakamba ugrik örömébe és csókolózunk akkor sok emberen észreveszem hogy mosolyogva néznek ránk és más párokat is láttam már elérzékenyülni amikor meglátnak minket. Csak mert valamelyest látszik hogy nálunk nem a külső a fontos. A barátnőmnek jó alakja van igaz picit duci de sokan megnézik őt az utcán én rám meg nagyon kevés nő adott le egy mosolyt meg néhány kedvességet. De volt már egy csaj aki odajött hozzám és megkérdezte hogy mégis hogy a francba csináltam hogy egy ilyen szép lányt elcsábítottam. Mondtam neki hogy nem a külső az ami dobott a dolgon. Ránk tényleg azt lehetne mondani hogy aranyos párocska vagyunk.

2013. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!