Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettetek már bele olyanba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már bele olyanba akit egyszer már nagyon szerettetek, de azt hittétek elmúlt?

Figyelt kérdés
Furán érzem magam, mert ez történik velem éppen. Volt egy fiú akibe nagyon szerelmes voltam nem sokon múlott, hogy nem kezdtünk el járni. Egy idő után kiszerettem belőle, teljesen hidegen hagyott. Haveri viszony lett köztünk, de már hónapja újra totálisan belezúgtam. Veletek történt már ilyen?

2013. nov. 28. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, sajnos..
2013. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is :// és még mindig viszonzatlan...
2013. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha csak hiszed,hogy elmúlt,akkor nem múlt el.
2013. nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, aztán megint elmúlt
2013. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!