Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettetek már bele a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már bele a rossz emberbe?

Figyelt kérdés

Mindig vannak olyan személyek az életünkben, akikről ép ésszel tudjuk, hogy valamiért nem okos döntés a közelébe férkőzni, mert több rossz sülne ki belőle, mint jó.

Voltatok már ilyen helyzetben? Ha igen, honnan ismertétek, mi volt a gond és hogyan oldottátok meg.


2013. okt. 10. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
kizárólag
2013. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, megtörtént; nem is egyszer. Az egyik utóbbi esetnél már az elején tudtam, hogy nem egy hűséges típus és előttem az összes barátját már megcsalta legalább egyszer. Sőt, a mi kapcsolatunk is úgy kezdődött, hogy volt még neki egy barátja... Mégis belementem és én is így jártam, ahogy a többiek.


Az egyértelműen egy rossz döntés volt, hogy beleszerettem a lányba.

2013. okt. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen. bárkivel beszéltem, aki ismerte, azt mondta, gyorsan felejtsem el, már csak azért is, mert egy idegesítő, öntelt gyerek, a szerelmi életéről meg ne is beszéljünk. velem megjátszotta magát, és teljesen odáig voltam érte, nem tűntek fel az apró dolgok. végül megcsalt, majd a porig alázott, és ezután még kilenc hónapig nézegethettem a suliban. jó lecke volt.
2013. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!