Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha először megyek fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha először megyek fel a barátnőm lakására, ahol a szülei si élnek, illik vinnem valamit?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit?
2013. nov. 29. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pár szál virágot vigyél az anyukájának, meg max egy üveg normális bort az apjának.
2013. nov. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Pár szál virágot vigyél az anyukájának, meg max egy üveg normális bort az apjának."


Miért nem fordítva?

2013. nov. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a virag gáz inkább egy bonbont de ne 200ftosat a bor jó ötlet
2013. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Virág, és bor. A háziasszonynak illik virágot vinni, apjának pedig bort vigyél. A bor fajtájáról, és a virágról kérdezd meg a barátnődet, hogy melyiket szeretik :)
2013. nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, a virág nem gáz, csak ne vörös rózsa legyen.
2013. nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
és ne legyen sárga és páratlan legyen :D
2013. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szükségtelen, és nem bunkóságból, hanem mert egy ilyen relációban nincs helye az ajándékozásnak.
2013. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Majd ha meghívnak ebédre, vagy pl ha másik városban laksz és ott alszol 1-2 estét, olyan esetben illene szerintem, de csak így... nem hiszem, hogy kellene.
2013. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mint nemzeti főcsóró én tuti nem vinnék, mert nincs miből.
2013. nov. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

vigyél valami cserepes virágot.

Aztán (ahogy nekem is) 1 év múlva is büszkélkedik az anyuka, hogy ezt tőled kaptam amikor először jöttél át)

Papának meg félédes bort, az a középút, ki tudja szárazt vagy az édest szereti

2013. nov. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!