Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha fölugrok valakinek a...

Ha fölugrok valakinek a lakására, minden esetben illik vinni valami kis ajándékot?

Figyelt kérdés
Munka ügyben kéne összejönnünk egy kollegámmal hétvégén, valami csendes helyen. Mondta, hogy menjek őhozzá. Elég jóban vagyunk, habár még sosem találkoztunk munkán kívül.
2010. szept. 25. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell. Neki illik valamivel megkínálni, kávé, ilyesmi, hogy jobban mennyen a munka, de szerintem nem várja el az ajándékot.
2010. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, mit írtam! helyesbítek: menjen
2010. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vendégségbe mész,és nem egy hivatalos partira vagy meghívva így nem kell semmit sem vinned! Munka ügyben mész fel..Ilyenkor a vendéglátónak illik itallal kínálni téged..
2010. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!