Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti egyetértetek ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egyetértetek ezzel a gondolatmenettel?

Figyelt kérdés
Egyet meg kell tanulni a ronda kinézetű paliknak (nem az átlagos kinézetű) nekik soha nem lesz barátnőjük.

2013. nov. 29. 14:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem. Később kifejtem miért.
2013. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ha te mondod akkor biztos igazad van. Biztos jó nagy tapasztalattal rendelkezel. Nem te vagy a Bill Gates véletlenül? Vagy Gandhi?
2013. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Te lány vagy? Egyszer majd rájössz hogy van fontosabb is, mint a 180 cm, a kisportolt test, a kék szem, és a tökéletes mosoly.
2013. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Majdnem szégyellem magamat az ilyen buta lányok miatt, de nem érnek annyit. :D Relatív, kinek mi a ronda, szóval egyáltalán értelme sincs senkit rondának nevezni, mert valaki másnak meg lehet ő lesz a legszebb + nem csak a külső számít.
2013. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A kérdező tuti, hogy nem lány, csak egy nyafogós pasi, aki azt hiszi, hogy magát lánynak kiadva majd jobban alátámasztják a kis elméletét, amivel azt próbálja kompenzálni, hogy biztos a külseje miatt nincs barátnője... holott ez az idióta szemléletmód miatt nincs.
2013. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Utolsó tényleg lány vagyok.
2013. nov. 29. 15:38
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez esetben ez rendkívül szomorú... :)

Elég szegényes lelkivilágod lehet.

2013. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez teljes mértékben így van. Tudom, mert hihetetlenül ocsmány kinézetem van minden lány szerint, így akármennyit is próbálkozok, folyton elutasítanak (a külsőm miatt).
2013. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
ha rohadt gazdagrol van szo akk nem kell megtanulnia :P
2013. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, egyszer mindenkinek lesz párja. Csúnya pasinak csúnya csaj jár. Ez lenne igazságos, csak sajnos minden csúnya pasi szép csajt akar, és fordítva is. De majd rájönnek, hogy az nem fog összejönni. (Nem minden esetben, persze összejöhet, ha nem a külsőségek számítanak, hanem tényleg szerelemről van szó.)
2013. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!