Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz ez? Egyetértetek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez? Egyetértetek vele?

Figyelt kérdés

Annak az embernek van a legjobban szüksége a szeretetre, akit a legnehezebb szeretni.


Igaz ez szerintetek?


2013. máj. 25. 21:54
 1/7 eta8007 válasza:
Miért nehéz bárkit szeretni?
2013. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert olyan a személyisége. Utálatos, rideg és eltaszít magától mindenkit.
2013. máj. 25. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Nos, ezzel nem értek egyet, én elég ridegnek tűnök, viszont nem vagyok az, de a pasik tartanak tőlem, ezt már sok férfitól hallottam, illetve mondták rólam, viszont nagyon sokan szeretnek is. De sokan nem mernek közeledni felém.. :)

Ilyen a személyiségem!

2013. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ez baromság.
2013. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valamennyire igaz, hiszen aki rideg azt nem szeretik és ezért van szüksége rá, nem feltétlen több, de úgy érzi.
2013. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább csak azt mondanám hogy van benne valami! Ha olyan az illető személyisége, hogy nehezen lehet őt szeretni, viszont ha egyszer közel kerülsz hozzá akkor nehéz lesz elválasztani magadtól, akkor igen, ez nagy eséllyel igaz!
2013. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a magasröptű filozofálgatásokat... És ez nem mindig igaz.
2013. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!