Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódom a tanáromhoz, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Vonzódom a tanáromhoz, hogyan kellene ezt kezelnem?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon szánalmas... De már 2 éve tart, és egyszerűen senki más nem érdekel rajta kívül. Mindenféle módszert próbáltam bevetni, hogy elfelejtsem, sportolni kezdtem, rágyúrtam a tanulásra, barátságosabb lettem a fiúkkal, stb. Próbáltam belőle kiábrándulni, összeírtama legrosszabb emlékeimet róla, meg a negatív tulajdonságait, és elalvás előtt meg suliba menet azokat olvasgattam, de ez sem segített.

És most már érzem, hogy lelkileg nagyon megvisel, szerintem depressziós vagyok, mert mikor senki nem lát, nagyon sokat sírok, meg mindig fáradt vagyok, semmi nem érdekel.. Nem tudom, mit kellene csinálnom, mert ez az állapot a legrosszabb. Most vagy legyen valami, vagy felejtsem el. Tudom, hogy az utóbbi lenne jobb, de egyszerűen nem megy. Ti tudtok valamit javasolni?


Köszönöm előre is a segítséget!


2013. szept. 22. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Korod?
2013. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt azért le kéne írni, hogy hány éves vagy, és/vagy hogy milyen suliba jársz. Ha tizenéves gimis vagy, akkor majd kinövöd.

Ha egyetemista, akkor próbálj vele beszélgetésbe elegyedni, közeledj felé, bár ezekről általában kussolni kell.

Csak akkor próbálkozz nála, ha nincs senkije.

2013. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Gimnáziumba járok, 17 vagyok, ő 31. Ezért is próbálom elfelejteni már 9. osztály első hetei óta. A nyári szüneteket is mindig ennek a célnak szenteltem, de nem lett eredménye. Bárhova mentem, csak arra tudtam gondolni, hogy milyen jó lenne, h ő is ott lehetne velem.


Tudom, hogy sokan mondják, de ez nálam nem fellángolás, hogy majd kinövöm. Akkor lett végleges ez a vonzalom, mikor megismertem a "civil" oldalát, mikor nem tanárként viselkedett, és teljesen megváltozott.

2013. szept. 22. 16:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Bajba keverheted magadat is, de főleg őt.
2013. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi komolyban ne gondolkozz mert Téged kicsapnak és szégyenkezhetsz mit tettél, őt pedig kirúgják és a szitu ugyan az! Elég ha van egy rosszakaród, már nem nehéz bizonyítékot csinálni bármiről is!!
2013. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ebből baj lehet, és higyjétek el, azt akarom a legkevésbé! Nem akartam rámászni, azért kértem itt tanácsot, hogy mi legyen, hogy lehetne ezt kezelni. Eddig kb. kerültem, órán csak akkor szóltam hozzá, ha kérdezett, a többiek is úgy tudják, nem kedvelem. De hiába vagyok nyugton, nem 17 évesen akarok megbolondulni, pedig már a családom is kezd megutálni, mert sokszor hozzám se tudnak szólni, érdektelen vagyok, meg teljes mértékben hangulatember. A suliban végigmosolygom a 7-8 órákat, de van hogy aztán már az utván elsírom magam, szerintem ez nem normális. :/
2013. szept. 22. 17:02
 7/9 A kérdező kommentje:

*utcán


Még van vele 2 évem, mit csináljak?

2013. szept. 22. 17:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Minimum várd meg, amíg leérettségizel és ha utána úgy érzed, hogy lehet köztetek valami, akkor nyiss felé, de addig semmiképp se! Hatalmas botrány lenne belőle, őt kirúgnák, te pedig gimnáziumi életed végéig meg lennél bélyegezve (ha nem csapnának ki téged sem). Fogadd el, hogy ez a helyzet, de ne fordulj magadba, mert mindenkit el fogsz marni magad mellől. Próbálj az életed szépségére koncentrálni, vagy arra, hogy minden hétköznap láthatod Őt. Igyekezz felfogni a dolgokat pozitívan. Tudom, könnyű ezt mondani, de Te vagy az egyetlen, aki irányíthatja az érzelmeidet -vagy legalább is megpróbálhatja irányítani az érzelmeit. Boxold le magadban és fel a fejjel! Lesz ez még jobb is :)


Amúgy van valakije a tanárodnak?


18L

2013. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Teljesen reménytelen, hogy legyen valami, ezért inkább szeretnék túllépni rajta.

Családja amúgy nincs, elvileg barátnője sem.

2013. szept. 24. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!