Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjak magamnak barátot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak barátot?

Figyelt kérdés

Már nagyon vágyom arra, hogy szerelmes lehessek valakibe. Arra, hogy valaki ne szégyelljen, és viszont szeressen engem. Már szinte fáj látni a szerelmes párokat, és tudni, hogy engem nem vár egy pasi sem. Nem érzem magamat csúnyának, sőt az osztályomból mindenkivel jóban vagyok. Nem azért szeretnék barátot, mert az menő, hanem hogy boldog legyek vele. Még egy fiú sem mondta, hogy csinos vagyok, szép, vagy hogy szeret...és még hiába nem voltam szerelmes, érzem hogy hiányzik. Mit tegyek?

14/L



2013. nov. 29. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Várj, előbb-utóbb lesz.
2013. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még nem vagy elkésve, előbb-utóbb úgyis megtalálod a párod..
2013. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
minek?
2013. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Itt vagyok
2013. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak ezt kellet tenned. 5 perc és jön egy csomó privát.
2013. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem netes kapcsolatot szeretnék, és nem azért írtam ki ezt a kérdést, hogy jöjjön sok privát és találjak akárkit. Nem is akarom elsietni, de várni fogok az igazira! :) Egyébként ha tetszik valaki nekem, akkor kezdeményezzek? Vagy várjam meg amíg ő megteszi?
2013. nov. 29. 18:24
 7/11 A kérdező kommentje:
Ricsike: leírtam miért.
2013. nov. 29. 18:33
 8/11 A kérdező kommentje:
vagyis, hogy "minek".
2013. nov. 29. 18:33
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ricsiké"vel nem foglalkozni, valszeg végig sem olvasta...

Értem mit érzel, hidd el, eljön majd. Ha pedig úgy érzed megtaláltad, akkor ne várd az áldást, tessék kezdeményezni. És csak pozitívan állj a dolgokhoz, sikerülni fog, meglátod. :)

2013. nov. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Megfogadom a tanácsod :)
2013. nov. 30. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!