Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találjak magamnak pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak magamnak pasit?

Figyelt kérdés
igazából már volt több barátom is de akkor még kisebb városban éltem szóval könnyebb volt, most egy teljessen új környezetbe vagyok, allig ismerek mindenkit, de már kb nyár közepén szakítottunk a barátommal és kezdek magányos lenni, de ahol most vagyok nagyváros és kb addig jutok el minden sráccal hogy 1x 2x találkozgatunk beszélgetünk nagy szünetekkel.. mit csináltok rosszul? vagy hogy találjak magamnak normális pasit? (neten keresztül semmiképp nem akarok..) 16,5/L
2012. nov. 30. 20:31
 1/7 kisslecso ***** válasza:
16.5 ez tetszik :DDD csak tipp de esetleg süli??? vagy szorakozo hely. :)
2012. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Beviz Elek ***** válasza:
Írj ki egy kérdést GyK-ra!
2012. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik is ez a nagyváros? Éltem párban, talán tudok mondani valamit... :)
2012. dec. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak nem debreceni vagy? Ha igen, akkor ne várd, hogy leszólítsanak a fiúk, mert a debreceni lányokról elég sok rossz tapasztalatunk van már, nem szeretik, ha leszólítják őket az utcán vagy akárhol, de elég kemény oltásokat tudnak adni, ha épp rossz napju van a kislányoknak. :D
2012. dec. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
neem nem debreceni:)
2012. dec. 1. 00:55
 6/7 anonim ***** válasza:

nem is tudtam,hogy a debreceni lányok (csak ők) ilyenek. én is debreceni vagyok, de hülyeség kijelenteni, hogy nem szeretjük, ha leszólítanak.


ha pasit akarsz találni, járj sok helyre,pl. pláza, és próbálj barátkozni (tudom, nem olyan könnyű az). nem hinném, hogy ez gondot okozna neked, de ha mégis, akkor ne erőltesd, majd magától megtörténik, ha nem számítasz rá.

2012. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne keresd megrögzötten a szerelmet, vagy ahogy te fogalmaztál, pasit.

Sokáig nekem is ez körül forogtak a gondolataim, és nem lett semmi. Meg-megtetszett néha egy srác, de nem alakult semmi. Aztán gyökeres változások történtek az életemben és már nem ez volt a legfontosabb. Alig telt egy hónap úgy, hogy nem gondoltam arra, hogy magányos vagy, miért nincs barátom, miért nem találtam még meg, miért nem voltam még szerelmes stb. megismertem egy fiút, aki teljesen más, mint a többi. Nagyon bejön, és szoktunk hülyéskedni, jól el vagyunk. Egyenlőre ennyi, de ennek is örülök, mert nagyon felszabadult és laza tudok lenni vele, pedig ez korábban nem volt jellemző. Mindig paráztam, ha fiúval beszéltem, pláne, ha bejött a srác.


Szóval ne keresd minden áron a szerelmet, élvezd az életet, hagyd, hogy alakuljanak a dolgok.

2012. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!