Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mikor azt mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mikor azt mondjátok egy lánynak, hogy te más vagy (a többi lányhoz képest), az nálatok jót, vagy rosszat jelent? Mit gondoltok ilyenkor arról a lányról, akinek ezt mondjátok?

Figyelt kérdés
Többször megkaptam már ezt, több fiútól is. Konkrét példa: egy srác volt, hogy a barátnőjéről mesélt és arra mondtam, hogy én nem szoktam ilyet csinálni, erre azt mondta, jó de te más vagy. Volt, hogy csak általánosságban beszéltünk a lányokról és akkor mondta ezt. De, mint írtam, mások is mondták már ezt ilyen helyzetekben. Ezt mire véljem?
2013. nov. 29. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert egy fütyimentes fiúként kezel. Röviden ennyi. :)
2013. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pedig nem vagyok férfias...
2013. nov. 29. 18:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez a hangsúlytól függ elsősorban. Az említett példában nem túl hízelgően hangzik.
2013. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
A jelenlegi társadalmi viszonyokat figyelembe véve, és feltételezve, hogy a 15-18 éves korosztályról van szó, 73,42% a valószínűsége, hogy pozitív értelemben mondta ezt.
2013. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól még egyként kezel a haverokkal.
2013. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy haverok vagyunk, ja és a korosztályt sem sikerült eltalálni, 18-nál jó pár évvel idősebbek vagyunk.
2013. nov. 29. 18:44
 7/11 A kérdező kommentje:
Mármint a páldában említett sráccal, de a többiek is, akik ezt mondták mind idősebbek az általad megjelölt korosztálynál.
2013. nov. 29. 18:45
 8/11 A kérdező kommentje:
*példában
2013. nov. 29. 18:45
 9/11 anonim ***** válasza:

Én, 23 évesen kétféle csajnak mondanám, hogy "más".


1. Akit testvér/barát/haver szinten kezelek és ezért szembe se jutna megdugni.


2. Akit messze értékesebbnek tartok az átlagnál.


Viszont ez alapján még nem érdemes ítélni, mert az sem kizárt, hogy csak szófordulat és semmi komoly jelentéstartalom nincs mögötte.

2013. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Mindenkinek ezt mondjuk h ő más mint a többi mert más is.
2013. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!